Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hétvégén gurulás? Valaki?
Meglehet! Kell? Kiírom!
Jo estét! Talán elö tudom kukázni Jirzsinkáékat, de nem ígérem 100%-ra! Ha összejön eljuttatom hozzád!
Sziasztok.

Mikor?
jó estét mindenkinek!
Üdv! Holnap megpróbálom elérni a volt oktatómat. Kideríteni mikor van tandem ugrás. És ha tudok természetesen kimegyek veled a reptérre és megnézlek!
a zajtiltás minden Európában eladott motorban benne van. 1-3 fokozatokban 40-60 km között kéne működnie, ekkor visszaveszi a motor teljesítményét az elektronika. A valódi neve: Elhaladási zajvédelem
Jó estét Királyok!
Hali, csakhogy ne feledd!
Mekkora film! Csak sajna már kb. 10 éve nem láttam... ha valakinek megvan, a következő gurulásra elhozza? Átírnám.
sziasztok! vasárnap mehetek ivtm oktatásra meg kapok vmiféle díjat is
no mind1, szerintem mindenkit megillet az ártatlanság vélelme
nem védem őket, csak nekem sok az 5/1 és nem egy tanyán hanem a fővárosban ahol még éjszaka is olyan mozgás van mint ha nappal lenne
Kedves, drága sipiapi úr!

Mikor jársz erre, céltudatosan? (de igengyorsanhamar )
No azé
Egyébként szia...b*****g!
Hát ma sem jártál erre...eddig.
Inkább hátra nagyobbat, mert akkor nem eszi meg a lengőkaron lévő vezetőt a lánc.
Üdv!
pohival ezt már megbeszéltük, és ő is egyetértett.
meg egy olyan felvetésem is lenne, hogy szezon végén tervezem új hátsó gumi vásárlását, és nézegettem hogy milyet is.
Esetleg van vkinek ilyennel bármilyen tapasztalata?

"180/55 ZR 17 M/C (73W) TL ContiMotion Continental
Új értelmezése az ár-teljesítmény viszonynak, új polymeralapú futófelület a futásteljesítmény érdekében, 0°-os övszerkezet eddig csak a szupersport szegmensre volt jellemző. "
lehet hogy totál tudatlan vagyok, de mi az a "zajtiltás"?
Szokjatok hozzá :) Illetve vegyetek 1-el kisebb fogaskereket előre, így hamarabb átesik azon a tartományon, és jobb lesz a gyorsulás is
Nem lehet, hogy a zajtiltás szarakodik? Mert ez nálam is problémát okozott!
Maci, ezek szerint jól érvelek?
Itt én sem a rendőrnek adok igazat, bíróságon buknak.