Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

#63755
Ha a bódisnak nem kell utánaállítani, akkor a többinek sem nagyon muszáj. Áramlásban ugyanúgy nyitott mind. Ne felejtsük el, hogy még mindig benne marad a katalizátor, ami miatt nagy változás nem történik. Ha az is kikerül a rendszerből, akkor kell igazán belenyúlni...de akkor már kell a felső nyitás is.
Nincs vita nyitás.
15-ért?
CSáá! Esztergomi cég csinálja,proptech.hu, komoly,nagyon komoly szaktudás,nem "önjelölt mindentudó"-k,és minimálisat tud utánállítani a rendszer automatikusan a megváltozott fojtáshoz,de a gyári dob meg a Zsozsimura között áramllásilag qrva nagy külömbség van!És kell az utánállítás,akkor lessz tökéletes a befecskendezés,gyújtás,égés! És erről nem szeretnék vitát nyitni!
Kultúrvasad van!
Gratula!
Gergőnek ment a válasz. Neked a
fékpadra. a motorkiállításon kaptam egy fülest állítólag jó áron van...
én meg tudok egy telószámot ahol megkérdezheted h ott mennyi...
ez 35000volt tavaly váci úton.Gekko tud 15000-ért
persze
06303311572 zsolti
Zsir! ! Na de hol, és mennyi ?
én csinálom rólad
Üdv!
Hi!

A mester számát én is elkérhetem? Ha végzett mindenki kipuffjával, akkor neki állhatna az enyémnek is
Sziasztok! Hol és mennyiért hangolták be a kidörgőt ? Nekem is sikerült feltenni.
Gekko, ha olvasod majd, nekem igy sikerált a rendszvilágitásos dolog, csk itt még a rendszámtartót nem tettük fel:
ha lesz még Tiéd az első
A Bódis után nem is kell utánaállítani a motornak.

tölem is kérdezték hogy ki volt az de csak annyit tudtam h az egomi srác mert a neved nem ugrott be, mert olyan ritkán irsz és sosem jössz a közös gurulásokra
ez tarthatatlan állapot, mond meg a családnak és punk-tum
... épp most vitték el az utolsót
Fndi, Bear,

lehet, hogy a nagy sietségben be se mutatkoztam tegnap az OMV kúton Egomban?
Ha tényleg nem, akkor bocs, nem bunkóságból...

Szal én vótam, uff szótam.