Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit jelent az olcson? Milyen idoset, stb? Ennel kicsit tobb parameter kellene.
Mittudomén! Ajánlották!
http://www.suzukibenko.hu/_m_s...
Nekem mindegy ki csinálja, ha még kötelező szervízbe vinnem akkor ide vittem. Az előző GSR-t is ő csinálta, azon volt törés is. És fasza volt minden.
Mondjuk nekem az 1000-es után nem húzták meg a cső középső (távtartós) csavarját...
Profin cserélte az olajat? Biztos becsavarta a csavart, mielőtt elkezdte beleönteni az új olajat.
Nekem ingyen volt az 1000-es szervizem...sőt, a 6000-es is.
Már mindegy! túl vagyok rajta! 22.250.- píz volt olajjal, szűrővel, munkadíjjal, pecséttel együtt. A Benkőnél voltam, nagyon rendes és profi volt a srác!
Há mer mindig olyankor van a tali amikor már beszervezünk valamit magunknak Sajna mostanában kevés szabadidőm van, azt próbálom valahogy beosztani..A házkörül meg most sok meló lesz, kellene füvesíteni, kaput megcsinálni, szóval lesz munka otthon is..
Hát sajna motorosokból is van sok paraszt az tuti. Szombaton gurultam egy kicsit, meg voltam lepődve milyen előzékenyek az autósok, látszik már azért hogy érzik ők is hogy jön a szezon és megjelennek a motorok is az utakon. szóval mindkét táborban van jó fej és paraszt is..
Jaja,sajnáld is,mert jó volt,mondtam is T-nek sokszor hívtalak már,sosem jöttök el.ejnye-bejnye!
Amúgy tegnap majdnem ott előttetek Halászteleknél (hogy elmeséljem,nem csak autós tud paraszt lenni) egy 750-es régebbi gixerrel úgy bevágott nekünk (pedig mi is moccal voltunk ugye) egy csávó,hogy egy hajszálon múlt,hogy nem lett frontális ütközés a szembejövő autóssal....mert ugye neki meg kellett mutatnia nekünk,hogy a 21-re még húz egy lapot! és persze,ha baj lett volna,tuti nem ő hal meg,hanem mi.Fa*om kivan az ilyen bunkókkal és ezért itélik meg így a mocisokat,ahogy..sajnos....
Szaszi!

Látom jó volt a tali, bánom is hogy nem tudtunk menni, de a tököm televolt a tegnapi nappal, egész délután villanyt szereltem, még a Fehovára se mentem . De legalább mostmár be van villanyozva a ház külseje teljesen
Jól tetted
tehát azért bi mert a tompított és a refi is xenon ha jól értem
Mondjuk én az enyémbe tuti nem veszek xenon-t, 1x jöttem vele haza sötétben és így is minden második autós rámbaszta a refit mert azt hitte refivel jövök, pedig csak sima tompított volt bekapcsolva. Persze jóakarásképp én is visszabasztam rájuk a refit csak hogy lássák a külömbséget
Jól mondja Gino, ráadásul ahol az olajon simiznek, lehet máson is simiznek.. Nem tudom melyik szervízbe viszed, de rögtön felejtsd el.
Ezer más hely van ahova tudnád vinni, javaslom keress más helyet..
nekem van zsírúj
EZ jogi szakvizsga, 5 éven belül kell megcsinálni a kezdéstől, 10 ropi egy halasztás, 3 nagy vizsga. Egy van meg eddig....
az mennyi
Tudom a szalon árat, azért kérdem hátha valakitől olcsóbban megvenném ha feleslegessé vált neki.
Drága dolog
Érdeklődnék, hogy van-e aki lecserélte GSR-en a hátsó indexeket és ha igen a gyárit eladná-e?
inkább guruljál
Kredites rendszerben nyomod?
aha.
Nem jó, de nem haladok vele, égni meg nem megyek be.
szeptember?
Elhalasztom
Szeva Maci! tanulás? Ha tanulás akkor fórum stop van