Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! én is meggyüttem! Jó volt!
A motorozás boldoggá tesz
Jó napot,,,jót gurultunk asszonykámmal............a faterja 25 éve nem ült mocin...ma igen az én kutyulimon....tiszta happy volt amikor visszjött
te marci
csinálnán de egyenlőre nem találok olant ami meg tudná forgatni 180° ban
mikor vágod+ a vidit
Probáld meg felfúrni kanapét a menyóra és egy ötpontos övvel abba a testedet, úgy nézd a monitort! Ha sikerült légyszi csinálj 1 képet és tedd fel!
kellene egy progi amiben el lehet forgatni a videó felvételt, tud valaki ilyet, mert elég gár fejjel lefelé nézni a filmet
Köszi!
Mentem! Írtam! Oldklu
Oldklu, ha érdekel a túra sos menj a bking topikba
mint a katonatiszt
Mindenkinek nagyon köszönöm a megtiszteló megjelenést, és bocsi a késésért

ilyen gurulást sürübben kellene tartani
Motopityunak van egy eladó !
Köszi az "együttmotorozást"+ a csáját!
Jó vólt. Ha mentek, mennék!
Jó az öreg a háznál! (Gyufáért küldeni!)
Én is megvagyok, csöppet hideg volt ma... És ahogy láttam Sipinek a kis tegnapi sérülés csak jót tett, nem kellett bevárni sehol!
Az indulás előtti pillanatok, ha jól számoltam 12 motor volt...
Help! Pontosan milyen led kell a műszerfalvilágításhoz? Valaki tudja-e?
előre is köxi
Miattam váratott meg Benneteket,én kérek elnézést.....
És nagy megtiszteltetés volt számomra,hogy személyesen találkozhattam pár fórumtársunkkal!
(a gyengébbek kedvéért lefordítom az előbbi mondatot:
Tök zsír volt hogy láthattam élőben a búrátokat gyökerek!
Hazajottem gondoltam megmozgatom kicsit a GSR-t is, de elfelejtettem, hogy mar tok halott az aksija, nem sikerult felolteni sem 2 hete, mikor probaltam. Ugyhogy vennem kell. Hany Ah-s kell bele? Es milyet erdemes venni?
Vissza Szentendrére a lepencei uton, ott mindenki haza
onnan merre ?ŰŰMindenki haza?
Hi,

Remek pogácsákat és forró teát kaptunk Fndi barátunktól fenn a fellegvár tövében.
Na kivel mizu?

Fndi fizetett?Vazze így megváratni minket csúnya dolog! Remélem az ülés jól szuperált!Jó volt újra 1ütt látni 7-8 Gsrt! Azért 1 picit lehetett volna melegebb!
köszönöm
Hy Team!
Nem tudja valaki hogy honnan tudnék beszerezni egy Uvex Jet 130 ra való víztiszta plexit?
A sógornőm bukója csak nagyon össze lett baxva és kéne rá egy másik.