Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hámostmitcsinázzak! Mindegy az 1000-est már megcsináltatom itt a többit meg majd megoldom másképp!
a bi xenonban egy fémlemez szabályozza a fényt, és a refid is xenon. A simában egy halogén izzó a refi, ami rendszeresen kiég és elmegy az elektronikája.
Én máris nem mennék abba a szervízbe, ahová nem vihetnék olajat!
Még az olajon is húzni akarnak a munkadíj mellett!
Jó reggelt! Irány a szervíz! Sajnos nem lehet vinni olajat marad a láncfűrész olaj
Oldklu! Szeretnék egy szettet és is, de nem tudom beszerelni! Megoldható?
Vaze mostmár foglaljuk össze!A bi az a dög, amelyik rámegy a másik dögre, de elvan a kannal is! tudni kell róla, hogy szúr a szeme, valószinűleg Philips a neve és Oldklu tud alegtöbbet róla!
várlak Bari!picit fújj a szél,de rá se b@sssszzzzz
Jó Reggelt!
A "szúró biszbasz" az szúrófényű leddióda! cca.: 1 Watt teljesítmányű, hívjátok a Klu-t az árak miatt!
Klucsik Tamás 70/4103063.
Beszélek vele, hogy nyomja le az árat nektek!
Azért én tegnap láttam és láttatok, nem? Jó az a xenon!
www.bi-xenon.hu Az "occo" kínai-drága Siemens vitába nem szálok be! Nekem 4 kínai után került bele a vasba "drága" Philips.
Matek: 4 * 11.000,- "occo" az nem = 1 * Siemens, Philips
Jó reggelt Bikák! Ahogy elnézerm gut az idő! tekintem szerencsémnek, hogy egész nap ráérek. Ti dolgoztok? Hmm! A gyerek iskola, a Beby meloba, megkajázok,tusolás és irány a garázs!
várom
most már nem tom, majd este
meg lehet hogy el kell vágnok két három felé mert 29 perc nem hinném hogy felmegy
nyomjad a vidit felfele
ugyan olyan mint a szúrós tekintet vazze, csak ez még világít is
én balfasz vagyok, nem tudom mi a különbség a sima és a bixenon között
Jó reggelt Mindenkinek
Hello Baglyok!

ez volt a kiállításon is, láttam mindegyik tipust. kiki biztos megerősít, én vagyok a balfék, de a vékonytrafóst itt is 19ezerért látom, a normált 16ért. A martincáron 18ezer.

OLDKLU, ha 16ért tudsz h4 bi-t, ami vékony trafóst, meg szúró bizbaszost, akkor nékem is kell mi az a szúró bizbasz?
ÁÁÁ hülyeség, azzal csak dolgozni kell
semmi másra nem való

BB.
Akkor is! (csak szólj, hogy hova dobod )
de csak a lánc szórja az olajat, akkor is
külöNbség..... van különbség az n és az m betű között
Eszi az olajat? Dobd ki...
OK.

most tipli van mert

ég és föld a repsol és a castrol között a külömbség

de a sthilfürészem nagyon szereti az actevot
kérdezd meg....a szett 16, akkor már 1 meg is van véve
Nekem még nem aktuális, van most.