Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazad lehet! Fndi is mondta, hogy baromira csattog a váltóm!
Felbátorodtál?
Cssá lurkók!
Valaki megmondaná hogy pontosan milyen ledek kellenek a müxermevilágításhoz? Köcce
Az a váltó miatt van,,,,,,,most vegyek megint GSRt,hogy megnézhessem?
Holnap meglássuk! Én vigyáztam rá! EDDIG!
Mondjuk nézd meg milyen olaj jön ki belőle 1000-nél és nem forgatsz többet tiltásig bejáratás alatt.
600kmnél már leforgattam anno tiltásig m7esen,megnéztem mit megy végre......mára 65000km van benne és semmi baja....ez csak parázatás,,,ezek már járatópadon voltak.....SUZUKI nem hibázik
http://www.xenon.hu/ledesvilag...

Mit jelent az, hogy stabilizált?
hol vetted?
Abból is van jó fajta és gagyi is....
Nekem led van a helyzetjelző helyén és semmi baja már több mint egy éve.
ezt mondom én is...mindenki magának választ. Én is ki fogom dobni a sárga helyzetjelzőket, csak az a baj, hogy a ledesek rendszeresen kirázódtak......az ellenállásuk meghal a sok rázkódástól.
Kérdeztem már tőle!
Szerintem az lesz!
Oldklu említette a xenont! Szerintem az övé jól néz ki úgy, hogy a helyzetjelző is szúrófény! Miért nem kérdezed meg, hogy mennyi lenne náluk? Szerintem én megkérem, hátha tud segíteni! Szuper volt az övé Azért megnézném éccakai fényben is! Tettem az autómba már egyszer valamilyen xenon izzót (nem szettet) az borzalmas volt. Este az Andrássyn még jó de sötétbe szar volt. Túl kék volt a fénye, gyorsan vettem inkább normális H4-es izzót. (Osram megalight ultra) Nagyon jól bevált.
Nem mentem mert későn keltem fel, meg szerintem nem van jó idő.
Én már a vassal járok robotba és kovkára fagytam a héten.
A Xenont megoldjuk ha akarod, de csak simát lehet mert a BI-xenonhoz egy csak vezérlő van.
Na végre!

Mizu volt ma nem gyütté?
Figyu má!Mizu a xenonnal....
ma és tegnap gurultunk 250 km-t
Szia Papa +all.

Jól vagyok és ti?
Köcce a sok választ!

Elvileg Baripetivel beszéltük,h közösen +oldjuk! Még nem értem el ...
jaaaaaaaa. ha bi akkor nem kell. bocsi
Minek relé?
Nem kell dupla xenon motorba!
Jaaaa aki sokat megy este vaksötétbe kihalt utakon az vegyen bi-t!
az autós szett csak 1 relés kábelt tartalmaz. A másik félnek csak 1 xenonfej és 1 trafó marad. Mi fogja vezérelni?
Ott van amit belinkeltem, 13-ért van vékony trafós, 10ért meg a sima
Meg azoké, akik nem akarnak szopni a refi izzó cserélgetésekkel......és akik sokat mennek este.....is.
Amúgy autós szettnél relézgetni kell, ha szétszeditek. Nekem is autós van, de elraktam tartalékba.....
Vagy a feléért simát...
Mellesleg az is szerintem tökéletes,vagy ha valakivel "társulsz" akkor autós-szett és úgy még jobb az ár!
A bi-xenon meg a gazdagok sportja...