Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a neve?
nincs emesen ezen a gepen......
Holnap megmutatom mit vegyél...nekem ez van benne most....jobb mint a Castrol,halkabb és finomabb.......és a Repsolnál is jobb.....nagyon szépen duruzsol tőle és halk a váltó is,pontos is nagy fordulatnál is .-.....és is,és is,és is.....
láttam bamme,csak nem birtam kihagyni....
na, felkapsz emesenre?
szkájpí?
má javítottam
lépet méz nélkül?
#62738
Már kaptam helpetz bammeg ,pont Tőled ha minden igaz,csak a tíypusát nem tudom...
Köszönöm,megható a segítőkészséged,igazi úriember vagy!
lépet= képet
Akkor csak olyanokat ismersz, akik nem ismerik a Repsol-t. Ne hallgass rájuk...
gyere valami közvetlenebb elérhetőségre, adok helpet...lépet is, ha köll
Én se tom eldönteni hogy milyen olajat tegyek bele...Most Castrol Power Racing van benne,de ahoz képest hogy egy full minőségű versenyolaj gyártó elég hangos....a repsolt meg mindenki leszarozza akit ismerek....Szerintetek?
Hello elmetárs
Színes ledek, amilyen színt szeretnél...olyan színnel világító kell bele.
Azt írja:a bejáratás alatt sokat váltsunk,és kerüljük az egyenletes fordulatot,mert a váltó tökéletes bekopásáshoz ez szükséges ...nem a hengerekről van szó,hanem csak a váltóról........kenés van a hajtókaroknál,főtengelynél....csak a váltó miatt tesznek bele ilyen olajat.....nekem most Honda olaj van benne,tök halk az egész és mint a Doxa
Csá kartárs
jaa,nem birok magammal,na Te tudod milyen kell bele,válaszolsz is vagy csak kérdezni tudsz?
Az olaj miatt.....na meg tanulj meg váltani
Gino,az a kis buzipalánta tudja....jelszó Gina
Nem arra gondolok, hanem arra a híg habos fosra ami az 1000-nél lejön. Nem a normál olaja van benne addig.