Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meglehet, bár a fejidom mintha nem rémlene...
üsse kavics!
mondom utólag: Hello!
a biciklitartót rá tudod még rakni!
Tényleg nem szép!
a zsozsi és az öcsi ugyan úgy szól,,,,nekem a jelleg volt fontos,hogy az megmaradjon......de ha a nagy lukat szereted,bár szerintem a szűk az jobb....akkor legyen zsozsi.....lényeg az egy............................................ GSR forever
Hát a Martintól rondább nincs az biztos!Bódiara akar hasonlotani de vagy 10 cm hosszabb a vége igy olyan mint egy rossz f....
De lehet élóben jó!Bocsi ha valakinek ilyen van!
Venni akarok mindenképpen rá valamit csak még dönteni kell!Szép az öcsi mert marad a gyári forma mégis nagyot üt
A zsozsi azért tetszik mert 2 nagy luk van Imádom a nagy lukat
Szóval hátulról brutálisan néz ki sztem!
ennyiből kijön 2 öcsimura,,egyet teszel hátra,egyet meg a kormányra
A MARTIN dobra téli áron 73at mondtak.

így ugat
meg így
Tessék,itt gagyok,,,ÖCSIMURA dob tulajdonos és az enyém a prototípus,38.000km tettem bele és kifogástalan......azóta még 11en szereltek fel Öcsimurát mióta az enyémet hallották,látták....hidd el tetszeni fog és a formából nem veszit semmit a motor hátulja,mint a többi kipunál.... de azt veszed ami neked szimpi,csak segíteni próbáltam a választásban
ja és annyit irtak válaszként az árra hogy 45.000/db dob!
Akkor elvileg 90.000 mert a GSR-re 2 kell
Ennyiért inkább veszek zsozsit,öcsit vagy kicsit hozzárakva BÓDIS-t!
Szép vagyolok
Wasp!

Az apróban találtam valammi új hazai gyártású dob a neve RACE!
Csongrád megyeiek csinálják...gondolom ez is Raptor dob csak ez az új név és design...
Mostmár én is nagyon gondolkozok hogy mit vegyek,,,Öcsi vagy Zsozsi?Kérek szépen 2 bátor jelentkezőt akinek öcsimura van és egy másikat akonek zsozsimura hogy meghalgathassam melyik szój jobban
Estét,szevasztok.

Maci!

Egy gyorshajtásos dolognak mennyi az átfutási ideje?Mondtak olyat hogy ha eltelik a 30nap,és nemtörtént semmi,akkor feledésben marad.Mondj már erröl pár szot.
nincs annyi forintom! A zsozsimurát már fndi ajánlotta. Az öcsimura se lenne rossz,ha jól láttam az 50 pénz. Valamivel kéne hangoskodni!
189ezer vagy 700euro tudom ajánlani zsozsimurát 65ezerhttp://www.sportmotor.hu/motor...
Hi! All!
mennyi forint?
enyém is az,amit felraktál az is az
a tied, vagy amit felraktam?
ez shark
Jó lenne egy sportauspuff!
olyasmi mint az enyém...
nem szar.............
Csao kispohi!
Tudsz erről infót? (ki gyártja?mennyi?)
Sziasztok!

GSR-hez keresek carbon dekni védőt, nem tudja valaki hol lehetne beszerezni, vagy esetleg valami céget aki forgalmaz ilyet!

üdv
Ehez mit szólsz?