Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jesszus. nagyon sajnálom. részvétem de ugye nem ő volt az aki segített nekem hazajutni akkor
lehet tudni mi történt
Sipiapi ! Lehet , hogy nem tudok olyan királyul motorozni mint ti , sőt biztos de a számokat ismerem . Egyébként a speedmotorkra nem vonatkozik a kresz ? Végig a záróvonalon előztem és erre megelőz a parasztja !
Tessék,,nem elég hogy szemtelen de még árulkodik is
szia
Sajnos elment,súlyosak voltak a sérülések.
lenne eladó olajam 4 lityó Repsol Moto Racing 4T 10W50 egy flakonban. bontatlan. 10.500,- rúpiáért. ha valakinek kéne mostanában na habozzon jelentkezni
Jaj nem kellene izomkodni... Főleg, hogy hazafelé még a cukrászdába azért letértél...
szia sipi! és a többiek! hogy van a barátod
Te Krisz! Nem lehet hogy az órád 50 et mutatott és véletlenül a fordszám mérőt nézted? És azt hittad húú de húzod
Jöttem haza Érdtől az M0-ás felé , előzöm a kocsisort kilóötven körül és mi történik ? Egy speedmotoros köcsi úgy ment el mellettem másodiknak kb+250-el , hogy majdnem beszartam ! És csodálkozunk , hogy a motorosokat ennyire szeretik .
Te baripeti! Nem kellene ezt a kis pocakos taknyost megnevelni?
Állandóan pickoskodik, pedig nem is vagyunk dagik! Csak rideg volt a börruci És össze ment.
Szívesen dagik!
Veled gurultam a Bartók Bélán? Shoei sisak?
Látom mindenki 1 ben

Köszi Abdulkám a meleg teát.
Király vagy !
Még egy sem szerencsére!
Taknyolás volt ?
Nekem is 4híjján megvolt a 150 kilcsi
Hello gsr banda ! Gekko file bánhatod a nemásást , nagyon jót gurultam /kb:150km/ és nem taknyoltam el !
Lemaradtam róla! De láttalak titeket, csak én már visszafelé jöttem Szentendréről. Ha elolvastam volna az írásod, akkor én is lefordultam volna veled a műegyetem felé
Jó volt, már hiányzott.
Köszi a "forró" teát.
Én megvagyok, irány a forró víz újra. De jó is volt...
Na akkor jÓ ÉtvÁgyat az ebÉdhez mindenkinek ! ! !
Állandóan elzavarnak a meleg kajától !