Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez tudatos volt . A kék az olyan "meleg" szín !
nem baj az,én sem száguldozom
estét

ma szépen megszakitotta Gekko bari és népi zenekara a vasárnapi sziesztát de megérte jö volt hallani a vasakat pöfögni
hát mert olyan jól megy a vállalkozóknak: megteheti
teljesen igaz!
Rám számíthatsz . Annyi csak a gáz velem , hogy ha együtt indulunk el , mire én odaérek a célhoz , ti már megebédelve visszafelé indultok . De számíthatsz rám .
viszont a szülinapomon motorozni fogok,ha esik ha fúj mindjárt itt van úgyis,addig kibírom
Há tűlled nem sájnálom, tezsvíír...há naked ván izlésed, mer tudol jó színű motortot választani!
én ilyenkor még nem motorozom,hideg van,ennyi az indok.meg hogy félek hogy a gumi nem tapad eléggé.de ettől még igazi motoros vagyok ám csak papírkutya
hát majd én megyek
Én is kokero vagyok ! Dolgozz csak , mert jövő héten kész lesz az "öcsimurám" , oszt kő rá a segíly , hogy ki tudjam köhögni az árát !
kiváncsi leszek,ha itt a tuti idő ki jön majd gurulni vasárnaponkét!csak Fndi+kykee volt a partnerem,mindig csak nyafogás volt... Kykee tesó 1órás mocizásért jött pluszba 200km-t
Családi nap volt ma...tegnap meg dolgoztam...meg az előtt is.....meg holnap is fogok... mert fizeti akarok adót, hogy legyen az ingyenélő c...ányoknak segély, hogy takarodnának el innen...
Már megnéztem illetve halgattam.
Ma a gyerekkel a nyakamban sétáltunk ott az omszki tó mellett, az út szélén....azé láttalak.
De nézd ill. hallgasd csak meg mostani hangját a kutyusomnak....felnőtt lett!
Ugye-ugye ! Gyalogbékák !
Idefigyelj te gyaloghuszár.... Mond már el nekem te pl. ma milyen hangú motoron húztad a szarvat? He?! Tehát nem beszól
No no! Azé mert musclincha a kódnevünk! Még nem vagyunk alkeszek
motoros tricikli
De gyengusz hangja volt annak a motornak.... mint valamit villanymotor!
Nagyon tetszik figyelni ! Egyiket sem , hétvégi alkoholista vagyok .
alkesz banda most igyatok amíg még nem vezettek
Szia Tíborom,,,

Igen én voltam.