Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és párosítható egy másik pl GPS el,de másik sisakban lévővel már nem....de erre lessz PMR rádiós megoldás hamarosan,kivezetve az adógombot a a kezedhez,Alan mittudoménhányas,és akkor bárkivel tudsz csatlakozni...
leegyszerűsítettem a dolgot,nem kell hozzányúlni semmihez,automatikus hívásfogadás a telón,ha headset vagy kihangosító van csatlakoztatva,és ennyi,nem kell nyúlkálni.....
lehet vitatkozni hogy ez miért jó vagy miért nem jó,de ez van,és nekem ez megfelel.Persze jön a kérdés hogy1"Ha olyan hív akivel nem akarsz beszélni akkor mit csinálsz?2 meg ha faxolni akarsz akkor? 3.meg ha szkennelni akarsz és azt mailban elküldeni stb....
1: ha olyan hív akivel nem akarok dumcsit akkor hallgatok,Ő meg hallgatja a gyönyörű Zsozsimurahangot amíg meg nem unja....
és a többi kérdésre nem akarok válaszolni,mármint a 2 es meg 3 asra.....
Nagy öröm a káröröm mi? Nem cserélünk kipuffot? Jó na csak egy ötlet volt,nem is cserélném el.......
Mivel veszed fel a telót, ha nem látszik belőle semmi? Párosítható másik cucal is pl a egy másik ilyennel egy másik sisakban?
Fonetikusan:
Ti xérisz,poté tá iné étimos?
Τι ξέρεις πότε θα είμαι έτοιμος?
és képet meg nem tudok róla,mert már össze van szerelve,és akkor nem látszik semmi sem belőle....
Az is lehet hogy megmutatom ,és megcsinálod magadnak,nem bonyolult,szerintem minden zárt sisakba ok,nyitottba nem tudom,még nem próbiztam,én ha csinálok valamit,akkor először a sajátomat cincálom szét,nehogy más cuccát baxxam el....
ezért szeretek ide járni!
Problémamegoldó ZSENIK vannak itt!
Okés! Köszi! Ráérünk, nem rohanunk sehova! A bluetooth-os cucc belemegy a Shoei Multitech-be, vagy csak zárt sisakba? Van képed róla? Ez biznisz !
Több variáció van:
1. veszünk egy új motort, megyünk vele 153 km-t és melegítjük 32°C-ig, majd megállít, gyújtás vissza és fénykép.
2. visszaállítjuk a meglévő km-et 153-ra, melegítjük 32°C-ig, majd megállít, gyújtás vissza és fénykép.

Egyéb kérdés?
én nem istenítek senkit, egyszerüen csak ismerem ennyi.
Te istenited micsoda király csóka
bammeg nekem az.....
piszok mulatságos mi
Mennyiből tudod ezt megcsinálni? Ilyenre szeretném a cuccot,ha lehetne.....(Na ez a biznisz! )
Te honnan tudod miről nem kérdezek semmit Tesó? De,meglessz,a nyuszira legkésőbb!(remélem nem a 2012 es nyuszira!)
Simán lefűrészeli? Na nem,kissé annál bonyolultabb,de megcsinálja szívesen,ha kitavaszodik,és EZ NEM BIZNISZ! hanem csak,mert motoros az ember,és és és és mittudomén....kapcsojjákkikérem....
még egy 8hónap és meg lesz.... zsozsi-mester
Hi! Nem is kérdek semmit.........
Persze hogy az!
Helyes észrevétel,és még a sorok között sem kellett olvasni,oda vagyon írva
bammeg ilyen meg sem fordult a fejemben.

úgy is tudja akinek szól, akinek meg nem inge annak gatyája