Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szívesen segítünk bármiben, csak szólj!
Az sem baj, ha GSX-R-ed van...nyugodtan maradj csak itt a GSR-ben is.
Mi a különbség a Gear2dash és a speedbox között?
értem hát kicsit jobb idö lesz meg csinálom remélem jobb lesz nem tudom eddig hogy mosták de én vigyázok már rá ....
Most már ki kell tisztítani kontakt spray-el.
Én a mosást arra értettem, hogy a motor mosásakor csak finoman az elektromos részeknél.
hát ezt én nem tudom mert ép most nem rég vetem de baj ha ki mosom vagy is ki pucolom ? vagy kontakt spré?
Tudomásom szerint senkinek nem volt még ilyen érintkezési problémája. Most olvasom ezt a 2 esetet, amit írtatok....
Ennyire kimossátok a kapcsolókat?
meg próbálom kösz talán.....
ugyan akkor már a töb it is mert szinte mindenem kontakt hibás már néha a hátso világitás meg a müszer fal se nyugszik csak mozgatásra ezek a suzukik :)
na jo ettöl még imádom :)
egyszer nekem is elromlott. szétszedtem kifúkáltam és megjavult. hátha neked is
egyébként van egy eladó speed-boxom gsr hez ha valakit érdekel. 10.000 ért. 20.000 körül van az új ára
az jo kösz azért
én is ugy tudtam de nem jo sajna :(:(
Fénykűrt.
ja és a computert is belőtték hozzá a szervizben gyári műszerrel, még miután felraktam a yosimusit
hallo valaki meg tudná mondani mit kapcsol a bal oldalt egy sárga pass gomb... mert semire nem reagál se fénykürt semi ..:(:(
prop-tech is van benne, csak még az a tipus ami mindig 4. et jelez. de ajaj akinek szüksége van rá hogy hanyadikban van.
a Nivó -éknál rendeltem. 4500huf
na most mi a vérnyúl van bazz? Senki sehol? Ok ,tudom hogy válság van,de a bötükkel nem köllene annyira spórolni!
Ö....tavasszal az lessz
Hát azt nem tudom mikor lesz, de igazán lehetne már jó idő
ma pedig az okmányirodában voltam,valami határozat lemaradt a múltkor és műszakira nem tudom nélküle vinni a mocit.de a lemaradt papír is megvan,már csak olvadjon el a hó
nem bizony,szinte örül is neki,nekem már kevésbé tetszett a dolog.főleg hogy a balesetin ültem vele 4 és fél órát tegnap.mert természetesen ilyenkor döglik be a röntgengép,ilyenkor nem nyomtat a nyomtató.
AÚÚÚ szegényke
de látom nem nagyon viselte meg
ez történt nálunk,kis ovodai baleset:
pont ma voltam ott