Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt a válasz
Szép napot Qtyások!
Húúú....most már választani sem tudsz!
Szia Misi600!

Az lenne a kérdésem, hogy az első lánckereket kitől és mennyiért rendelted! Vagy esetleg valaki tudja honnan lehet beszerezni? Valamint milyen kell rá?
www.prop-tech.hu
Gear2Dash egyedülálló tuningmodul, amely nem változtatja meg a motorkerékpár eredeti fokozatkijelzőjének működését. Hatására megszűnik a biztonságtechnikai tiltás 1-es fokozatban, az elhaladási zajvédelem 2. és 3. fokozatokban. Megszűnik a 250km/h végsebesség tiltás SUZUKI BK, illetve a 300 km/h GSXR-1000, és Hayabusa tipusoknál.

Ára: 19 000 Ft. + postaköltség
Én valszinü ide viszem injektortérkép-belövésre....
A Yoshira belövetted a computert? Mivel megváltozott az áramlás a gyárihoz képest,nem ártana hozzáíratni az injektortérképet is......
FullGas Balatonboglár,Váci út,meg Esztergom ahol tudomásom szerint ilyet csinálnak......,de ha tuningolni akarod még akkor esetleg egy Gear2Dash t bele.....
Szia Pity!
Jöttél volna inkább be hozzám, mintsem az időt b...tad.
akkor a katalizátort még meggondolom. az első lánckereket megrendeltem, azt mondják tényleg sokkal élvezetesebb lesz a gép. meg tudnátok kérdezni azért a haverotokat mennyiért adná a katalizátoros tagot? köszönöm a válaszaitokat fiuk.
HI Mindenki. Ha vkit érdekel gyári 0 km es aksi gsr be 10 Ah s 15 pénzért, akkor jelentkezen Szeva Gino papa. Tegnapelőtt a Zay utcában jártam / Skoda Duna /. Készültem hozzád, de elb....am az időt.
Végül is mindegy, a katalizátort kivenni annyiban segít, hogy megvan a cső mérete, formája. Bár egy kipufogós (akinek nem csak egy hegesztője van), pikk-pakk lehajtja az odaillő csövet a minta alapján.
A nyomatékhoz még hozzátenném hogy ép alul veszítenél a nyomatékból ha kiszednéd a katalizátort..
Had szóljak bele egy kicsit ebbe a katalizátoros dologba. Gino, az összekötőcsövet szerintem ne ajánld, mivel egy egész hosszú csövet kellene csinálni, nem éri meg vele vesződni. A katalizátort ki lehet szedni a csővől, nem lesz vele semmi gond. Ráadásul Ha Macinak megvan az a plusz középcső amit eladtam neki, akkor tőle olcsón hozzá tudsz jutni egy gyári középcsőhöz amiben a katalizátor van, és azt ki tudod berhelni. Hangra természetesen hangosodik a dob, viszont a GSR-en elég kicsi katalizátor van, egy nyitott slip-on dob szerintem teljesen elég, úgy is van hangja.
1-el kisebb fogaskerék mindenképp javasolt, mivel egy kicsit hosszúak az áttételek a gsr-en. Jobba lesz a gyorsulásod, cserébe a végsebesség csökken picit, de naked bike-nál ez nem számít..
Sokan kicserélik az első fogaskereket és sokkal mérgesebb lesz tőle.
Nem tudom érdemes-e ennyire megbuherálni a motort, ha kevés a nyomaték...másik motort kell venni.
Ha a katalizátort is ki akarod venni, akkor 100%, hogy át kell hangolni a vezérlőegységet, mivel akkor már egy full nyitott motor lesz alul. Ebben az esetben ajánlatos bele egy direkt szűrő is, hogy alul-felül nyitott legyen.
a csőbe, ha csináltatnám raknának szondaanyát. a kocsim is igy csinálták. kiberhelni meg kimerném mert tudok plussz katalizátort tarcsiba. szerinted nem lenne egy kicsit nyomatékosabb? mi a véleményed? arról esetleg nem hallottál milyen ha elöl 1 foggal kevesebb lánckerék van?
A szonda a a katalizátor előtt van természetesen. De a csőben benne van a katalizátor, azt onnan nehéz és nem is érdemes kibarmolni. Ki kell cserélni azt egy darab csőre. Akkor pedig megy a szonda is, de marad a csatlakozó és arra kell a cucc.
De most komolyan, nem elég a yoshi úgy?
yoshimura tri ovál van rajta. a szonda a katalizátor előtt van, akkor is kell az az elektronika? ugy tudtam nem
Jóstét!
P..ra unom a havat! Mehetnékem van!
Gurúl!
Gurúl!
Gurúl!
Gurulnék mán!
Szia!
Ha a gyári dob marad rajta, akkor nem sok értelme van kivenni a katalizátort. Amúgy meg nem kibelezni kell, hanem kivenni és egy közbetét csövet betenni a helyére. Meg akkor kell a kis ECM "átvágó" elektronika a Lambda szonda csatlakozójára. A katalizátort hagyd és a dobot cseréld le!
ki szeretném venni
Sziasztok. Nem tudja valaki milyen a Gsr hangja katalizátor nélkül? és mennyire nehéz vágás nélkül kibelezni?
nyúgdijas vagy!