Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"válasz erre" , hogy ércsük kinek soul.
Te csokizni akarsz állandóan....ugye nem a gyatyóba?
szerintem is

és ma megint nem jöttél csokizni
Ennek kicsit olyan biznisz szaga volt...főleg az uccsó mondatnak.
Semmilyen lemez nem kell,szétcincálja az eredetit ,és ennyi,az enyém is így lett megoldva,még az eredeti rendszámvilágítás is rákerült! És az ára? Hát egy hétvégi tavaszi napon egy klubdélután keretén belül,max az innivalót kell hoznod bazz
Persze ha bukósisakba integrált kívülről nemlátszó Bluetooth beszélő kell,akkor az fizetős már,de az is kijön kb 25 ezerből.....
Árát?
Két lemez L alakban meghajtva nem olyan hűdenagyonmarhabonyolúlt.
Gondolom nem csak simán lefűrészeli? Új konzolt csinál a táblának?Nem tudod az árát?
Van olyan aki csinál ilyet......
pipolay GSR funok!
Hali!
Itt egy ausztriai társ!
Elvileg be kell fizeni egy 7.000 forintos Bírósági eljárási illetéket, és ha a Bíróság megállapítja a bűnösséget, akkor a kár visszafizetéséhez Polgári perben kerülhet sor! Tehát, hiába ítéli el a Bíróság az illetőt, azzal még nem kötelezni a károsultak kielégítésére. Ha fel tudod venni az elkövetővel a kapcsolatot, akkor érdemes visszafizettetni vele peren kívül. A megítélés miatt is a Bíróság előtt pozitív ha megfizette az okozott kárt.
Sajnos ilyen esetben évekről beszélünk!
Egy kis érdekesség! Ha valaki szeretne vásárolni vagy hiányzik még valami motoros szerkója, annak ajánlom a Fokt-ot! Igaz én Bering buzi vagyok, de hátha nem én vagyok az egyetlen
http://www.fokt.hu/pentek13_in...
Lenyomtam a 13 fekvőtámaszt is! (hehehehe)
Maci!

Ha ismeretlen tettes ellen teszel feljelentést, (bankkártya csalás miatt) akkor utána ha megvan a tettes és tárgyalás lesz, a feljelentőnek lesz valami anyagi kötelezettsége az eljárás lefolytatásával kapcsolatban?
Jó reggelt.
basszus és úgy esik hogy abba sem akarja hagyni.
MIKOR LESZ MÁR TAVASZ
Jó reggelt! Rá kéne állni a sorozat gyártásra (vágásra)! Nagyon jóóól néz ki! Ilyenkor veszi észre az ember a felesleges műanyagokat!
Szép napot mindenkinek!
bammeg levágta.......
nekem nincs gyári renszámtartó a hátsólámpa miatt,de Fndi Barim gyáriból csinált frankot
a Nopora az Nopara akart lenni! Nagyon reggel van még nekem.Na meg hétfő.
Jó reggelt minden GSR gazdinak!
Nopora nagyon jó a motorod segge!
Van a gyári sárvédő helyett valami kisebb megolgás,vagy vágni kell,ahhoz hogy a rendszám feljebb kerüljön?(így a hátsó lámpa alá)
én feljebb tenném a rendszámot
Jó reggelt!szakad ez a tetves hó soha nem tudom elhozni a kutyulim sokkot kaptam megyek befízetem a tetves áfát.. (189ezer)
Köszi
accel a márka, és RMC-ben vettem. ez krosszkormány
7.000 forint és van eloxált is
eddig még nem büntettek meg
De milyen kormány? Márka név? Hol vetted?
7.000 forint volt a kormány. tükröt pedig sosem használtam. sosem volt rajta