Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok! Csatlakoznék a fórumba egy kérdéssel! Kipufogót szeretnék a GSR-hez. Nézegettem a régebbi hozzászólásokat és ami fndi bicaján van az tetszik csak nem találtam róla hanganyagot. Esetleg nincs erről valami videó?
tegnap volt 4 hónapja hogy elestem......de meg is küldtem rendesen.....hát kutyuli,nem csodálkozom rajta...megy mint állat.....van vieó is,olyan mély hangja lett.....húúúúúú
ne,tessék,,,,ismét életben az erőgép
a feltámadás pillanatképei a két kezem munkájával
ez van, vagy az Öcsimura Káj adatlapján
sok a keró meg a gyorsulás
Ja már úgy el van nyúlva hogy az idei évet már nem bírná ki. Ha jól emlékszem kb 25000 km körül van benne.
már annyi van a gépben hogy csere érett
szerintem igen
HY!
Tuti? 18000.-ért jó áron van?
igen, jó
na ez az ,jól fogalmaztál,csak egy két dologban jobb,de a GSR sokkal több dologban jobb és szebb......meg strapa bíro,,,nekem elhiheted...üdv a körünkben
jó reggelet!
Nincs töltésem,merre lelelm a fesszabályzót?
Szasztok!
Esetleg tud valaki infót adni erről a láncról hogy jó e GSR-re?
DID 525v8-114-124 Mert azt mondja a srác hogy ezt a láncot CBR600RR-re szokták szerelni és szerinte jó a GSR-re is.
Sziasztok GSR-banda. Nagyon szertnék egy jóhangú kiput a motoromra , mert nincs hangja vagy süket vagyok . Ha valaki tud valami okosat kérem segítsen . Előre is köszönöm !
Értettem, töltöm ! Én is két modell között hezitáltam CB600F Hornet vagy GSR de az igazi szerelem a GSR. Mindenki dícsérte a hondát is de nem tudtam ellenállni a GSR csábításának, hiába volt egy-két dologban "jobb" a Hornet.
Szia Gratulálok jó válaszás volt, mert az egyik haverom a GSR és a FZ6 közül a választott, és az FZ6 ost választotta és már a kuplungja nem tökéletes és alig birja müködtetni. Én engettem egy kört hogy szegény menjen már egy rendes GSR motorral és azt mondta hogy olyan a kulpungja mint a vaj.
Hol laksz? Tölcsd ki az adatlapod.
Sok balesetmentes km-t! Adtalapot töltsél
Sziasztok! Péntek 13. szerencsenap, legalább is remélem! Átvettem a GSR-em . Rengeteget olvastam róla, no meg tavaly egy barátomét nyúztam, mielőtt megvettem volna, de végre itt a saját.
Szóval üdv mindenkinek és jó motorozást!
Jó reggelt Klánerek!A 7útolsó munkanapja Nekem
De !
Húzok is aludni !

Jó éjszakát mindenkinek !
Sehol senki
Jó estét GSR-esek
Van egy eladó ruha!SPYKE DROID 2 hónapot használt szinte zsir új!Fekete és sárga feliratokkal!A képek telóval lettetk csinálva,de rakok fel jobbat is!
Jóestétkirályok és királynők!
jó estét!