Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vagyok benne biztos, de lehet hogy találkoztunk már Bicskén az interatba. Ott vettem a motorom és amikor először elmentem megnézni te ott voltál.
ilyen helyzetben boldog ha valamit értékesit
Decemberben kérdeztem a martin dobot,akkor mondta a téli árat 73ra. Lehet,hogy mire nekem meglesz rá a sastojás az április,akkor meg már nyári árat kér!
gyári 73 zsozsi 65+eljössz érte...... szerintem gyári! nincs nagy különbség
a MARTIN 73ért csinálna téli akciós áron (különben 82) kivehető hangtompító betéttel.A bódis az 120körül van a yosi még több azok felejtősek. Valami ilyesmi ár körül gondoltam amit írtál.Ez tűrhető.
65 pengő és most készül hozzá a gyári dB killer tudtommal
mennyi zsozsóba kerül egy ilyen zsozsimura hangszer? (csak kb. mielőtt felhívnám a készítőt) A öcsimura inkább a gyári formára hasonlít,de ami káj videói között van az nagyon hangos. Lehet ezt valamivel tompítani?
micsoda vidit csinyáltál..............
Köszi! De matt feketék vagyunk!
dobtam össze gyors egy kis vidit hogy tudjátok möghallgatnyi ne csak mindig a zöcsimurát
a zsozsimura hangja
csigalom nyugavér
Csá tesa
Xia Efendi! DecibelKillerünk lessz-e? Hamarosan gyün a nyuszi bazz,és még semmi? Tudsz valamit róla?
Köszi! Élőben sokkal "beszaratósabb"! [ O55]
Hát egy ilyen fejidom nálam is elférne,de 50-meg 70 matyit sokallom érte......
Szia Fndi ! Köszönöm , de az öcsimura jobban illik a motor szép seggéhez ! De ez is király !
Hali ! Nekem van egy kék motorra való 50,000-ért. Új !
Szia KÁJ ! Köszönöm király ? Hol , mennyi , azonnal !
Hali! Szétnéztem a világba és a világhálón is de nem találok elfogadható áron ilyen fejidomot! Nincs valakinek tippje, hogy hol lehetne hozzájutni NEM 71.000 Forintos áron? Köszi
Ez a "hivatkozz rám" ez jó! Ha annyit mondok,hogy fndi márkatárs adta meg a számot akkor gondolom vágja kiről beszélek. Köszönöm a gyors segítséget!
helyi cimbi. 303311572 zsolti hivatkozz rám
Köszi. Megnéztem Gekko videói közt. Überfasza hangja van. A neve zsozsimura? Gondolom élőbe máshogy muzsikál. Ki csinál ilyen dobot?
kikevrtettem a szint a géphez. nem volt egyszerű
nézd meg Gekko adatlapját
majd később teszek fel én is ... asszem, de lehet hogy nem