Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neked is jó8!és a többieknek is!én is lépek!
ilyenkor, télen lenyugszik minden kicsit. Tavasszal felpörög a topik is
Na jóccakát, elhúzok tisztálkodni.
sajnos igen,de jön még a mi időnk is!ma nincs az a nagy tömeg itt!
á, főleg a gyári gumikkal felejtős. Ráfagysz a mocira.
Régóta olvaslak már titeket,és sikerült tanulnom 1-2 dolgot tőletek,persze attól függetlenül vigyázok
de most senkit nem veszélyeztet a motorozás,mert ilyen időben nem nagyon lehet kihozni a vasakat vagy ti azért próbálkoztok?
szerezz admin jogot
Attila, nem tudom, de már a locsi fecsiben is beszólt másnak is. Nem tudok róla, hogy ismerem.
Én ennek a cophunternek értelmes megnyilvánulását sosem olvastam. Állandóan csak a fika megy nála..Az ilyen regisztrációkat ki kéne törölni a picsába Ide értelmes emberek járnak többnyire társalogni, az ilyen sallang nem hiányzik senkinek..
Maci ki ez a névtelen , arctalan ... ? a múltkor megfigyeltem hogy akkor irogatott mindig mikor picit pikkeltél rám még mondtam is az asszonynak : ide figyelj te asszony , nem arra mén itt ki játék hogy a gyanú rámterelődgyőn
üdv a "fedélzeten"!
és csak óvatosan a vassal,nagyot tud menni
Gratula
Üdv a GSR forumon és a GSR esek között. Sok sok balesetmentes kilómétert a géphez
huhh, már azt hittem kimaradtam a szórásból, de látom itt vagy te gyáva kis pöcs

Káj, a villák sérültek.
Sziasztok!újabb fővel gazdagodott a gsresek tábora!dec.elején én is átvehettem a saját vasamat!én még ujonc vagyok mint a motorozásba mint itt a fórumon,de remélem hamar megismerkedünk!A gép még bejáratós így vele is barátkozok csak jöhetne már a JÓ IDŐ!
hayacsaya épp ma gondoltam rád, hogy milyen régen láttam a fórumon a neved
figyelek ám
Πολλά λεφτά!
Az sok lé! (Így hamar össze lehetne rántani a BK ra valót...
Μισώ το γαμημένο το χειμώνα! Δεν μπορώ να βόλτα μου μοτοσικλέτα!
Utálom a kibaszott telet Nem mehetek a motorommal!
kézcsók
50%-os mert haver
És ez most akciós!
munkadíj:0ft ,tárolás:0ft ,Almádi-Bp fuvar 48650ft+áfa Kykee-nek fizeted.....köszi!
Most akkor hol a telefonom, kit keressek, es hova fizetek mennyit? :)
szép jó estét