Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te madár, az 52-es nekem jó.....és van köztünk alkati különbség!
próba és 35
Kevesebb bejgli 55e?
már fogytam,már csak 100kg vagyok de itt az ünnepi kajasorozat
mennyit mondtál,45öt?
65000 iá
az már túlzás lenne
igen,igyekszem mindig jó lenni

Nagyon szeretlek Titeket,Boldog Karácsonyt nektek és szeretteiteknek


Azt hiszem ma (is) nagyon be fogok baszcsizni a Papával
Egy tudományos felmérés részeként kutatók megkérdeztek néhány 4 és 8 év közti gyermeket arról, hogy szerintük mi a szeretet. A kérdésekre adott válaszok mélysége és komolysága sok esetben a kérdezőket is meglepte:

"Amikor nagyinak begyulladtak az izületei, nem tudott már előrehajolni, hogy kifesthesse a lábán a körmeit. Most mindig a nagypapa festi a nagyi körmeit, pedig neki is izületgyulladása van. Ez a szeretet."
Rebeka - 8 éves

"Amikor szeret valaki, akkor máshogy mondja ki a neved. Valahol érzed, hogy az ő szájában biztonságban van a neved."
Zsolti - 4 éves

"A szeretet az, amikor egy lány bekölnizi magát, a fiú pedig borotválkozó arcszesszel bekeni magát, aztán elindulnak, hogy szagolgassák egymást."
Karesz - 5 éves

"A szeretet az, amikor az étteremben odaadod másnak a sült krumplidat, anélkül, hogy te kérnél az övéből."
Kriszti - 6 éves

"A szeretet az, amikor két ember állandóan csókolózik. Amikor pedig már belefáradtak a csókolózásba, még akkor is együtt akarnak maradni és beszélgetnek. Apa és anya ilyenek. Szerintem gusztustalan, amikor csókolóznak."
Emília - 8 éves

"A szeretet az, ami Karácsonykor a szobában van. Ha egy pillanatra abbahagyod az ajándékok kicsomagolását, akkor lehet meghallani."
Robi - 7 éves

"Ha jobban szeretnél szeretni, akkor egy olyan baráttal kezd, akit utálsz."
Nikolett - 6 éves

"A zongoravizsgámon egyedül voltam a színpadon és nagyon féltem. Odanéztem a közönségre, és apu ott mosolygott és integetett. Csak ő mosolygott. Ezután már nem féltem."
Csilla - 8 éves

"A mamim jobban szeret engem mindenkinél. Senki más nem ad nekem esti puszit mielőtt elalszom."
Klári - 6 éves

"A szeretet az, amikor apa izzadt és büdös, de anya akkor is azt mondja neki, hogy sokkal helyesebb, mint Robert Redford."
Krisztián - 7 éves

"Amikor szeretsz valakit, akkor sokat pislogsz, és apró csillagocskák jönnek ki belőled."
Judit - 7 éves

"A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan."
Márk - 6 éves

"Ha nem gondolod komolyan, akkor nem is kéne kimondanod, hogy szeretlek. De ha komolyan gondolod, akkor szerintem sokszor ki kell mondani. Az emberek hamar elfelejtik."
Júlia - 8 éves
hogy mit csinálj kérj hozzá egy rendes csizmát is
ilyen jó voltál, vazze
Mit akarsz te 52-essel? Néztél már tükörbe?
Látom, hat az anyag...
hééééé,egy B-kinget hozott a jézuska anyu,most mit csináljak,ajándékot nem adhatok vissza
milyen hiányzó darabot,te copper?
Bohaki
mi az ára?
Boldog Karácsonyt Nektek, Álomgépesek!
Ne a hóban, csillagokban, ne ünnepi foszlós kalácson, ne díszített fákon, hanem a szívekben legyen karácsony!
Békés Ünnepeket Nektek, a Családnak, a GSR Klánnak!
Békés,Boldog Karácsonyt kívánok minden motorosnak,és családjának. (Lehetne már joidö)
Mindenkinek
Boldog Karácsonyt mindenkinek és minden GSR 600-nak
na jó !takaritani a boltba........
Minek a neked ott a mami!
Vagy szendóban?
a középső kell nékem...
Boldog karit mindenkinek!