Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !

STEX 2008
fndi, szólj ha kell amiről beszéltünk, mert jövő héten elviszem ahová mondtam, ha nem
A Pumát beszélgettük
...kelett volna , mivel kapcsolatba merült fel a picuri személyem , nők , kaja
azt gondolom hogy maci szidott mint a csuda , de majd ha megismer egyszer akkor már nem is a kykee lesz a szíve csücske
na, maga meg miért nem jött el

nem csuklottál
morgen.
itt nézelődj
és még itt is

ez a védel ami a lábad illeti
nem megsértődni
Hali all!

Szeva papa!Mék csimmát ajánlottad nékem tennap?
Kicsit nézelődnék!

Ha valakinek van 5lete(javaslata) csizmára azt megköszönném!
mennyi az ingyen telcsi?kéne nekem k770i csere W880i
Ja és ha valaki csizmát akarna venni mostanában,akkpor a Puma termékei Decemberben 30%-kal olcsóbbak,MINDEGYIK! De lehet hogy már írtam ezt, ,"vagy nem tudom"-"kérem kapcsojjákki"
Jó reggelt!
Bazz,ezt nagyon felpörgettétek,félórát kellett olvasnom míg behoztam a lemaradt infókat,
Káj és Maci ,Ti aztán jól "elbeszélgettetek",ha valaki csak ezeket a hozzáröffenéseket olvasná,akkor azt hinné hogy két szellemileg kissé alultáplált,de vulgáris szókincsel viszont jócskán felturbózott HALÁLOS ellenség
próbálja verbálisan meggyilkolni egymást!
De aki régebben itt van,az tudja hogy csak "egyszerűen JÓK vagytok"
(Kissé Beavis és Buttheaed párbeszédszerű volt,de őket ezért is szerettük!)
És nem jött senki errefelé,pedig már 7végeken is nyitva vagyunk,tehát tessék meglátogatni ha valaki erre jár!
hiányoztál is pályakirály
Jó reggelt!jó volt a tegnapi este.... remélem tavasszal folyt. köv.
Én vidékiába voltam, tegnap jöttünk haza. Ráadásul asszony most meló nélkül van, nem megyünk most sehova szórakozni. Sorry mindenkitől, de most megszorítások vannak nálunk
A kisugárzásom! Vazze elmegyek gyógyítónak!
Én +mondtam,csak jól be kellett olajozni!
Maci,,,bazzeee,miután arconpusziltál,,,fehérvárig vakaróztam a pofámon magas a PH értéked?



homokpó,nálam maradt a cumid
Te hol voltál a Stexből?
Mi is hazaértünk,,,,,nagyon szépen köszönjük,,,,és jó volt titekiet látni,,,,Maci,igazad volt paráztam tőled,mert sántikálok egy dologban ...........igen jól éreztük magunkat és remélem ismét összeülünk egy ilyen szép estén


Képzeld syrus,ahogy kisértél ki a stexből, roppant egyet a bokám....azóta jobban hajlik és nincs bedagadva sem


Na hazaértem!

Én még mentem vóna valamerre,csak a....
Jó volt,még a Maci is megtisztelt minket !Kiderült róla 1s más(felvállalta) amit már egy ideje sejtettünk! Igaz Kykee!
Na 1 szónak is 100 a vége jó volt látni titeket!Aki + nem jött azt majd a Nopara+Fndi páros meglátogatja!
Sok jóra ne számítsatok!
HP 6300 PDA + MOBIL (független)
Újszerű karcmentes állapotban. Dobozában (Töltő, bőrtok, autós tartó, asztali dokkoló, headszett, autós töltő, billentyűzet cd-k, használati útmutató)
Ár:35.000Ft
és igen, hivatalos, megyek
hopp,bocsi,nem a locsfecsi topic