Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nopara mikor árulod el a hangolás helyét? Habár annyira nem sürgős,tavasszal lessz megcsinálva ....
X-Road ,motorosoknak kifejlesztett navi,ami egy kesztyűben is kezelhető Joy-gombbal van felszerelve,por és vizálló,motoros tartókonzol van hozzá meg a direkttöltéshez való kábel-csatlakozó-biztositék meg stb,meg amikor az IGO bemondja hogy 'izé' méter múlva kanyarodj 'valamerre',akkor a szélén kéken villogó ledcsik akkor is látható ha nem nézel oda(periferikusan irritálja a szemedet ),és természetesen bluetooth-os hangnavigációja van. Én úgy oldottam meg hogy egy spéci Nokia Blútyúk headsettel párositottam az enyémet,ami tudja kezelni a telómat és a navit is.Bejövő hivásnál átkapcsol automatikusan a telómra,amikor befejeztem a telózást,akkor visszakapcsol az X-Road - ra.
Mi az a X valami izé trail navi ?
nemáá,akkor ez "jobb mint az eredeti"?
De tényleg meg szeretném csináltatni tavasszal ezt a hangolást,de nem tudom hol csinálnak ilyet profin,egy helyet tudok csak,a FullGas balatonmelletti helyét,de lehet hogy van közelebb is a "Nagyfalu" környékén....
És akciós az összes Puma csizma decemberben,30% árengedmény...ez csak úgy eszembe jutott,és hogy a Jézuska besokallt nálam és hozott X-Road motoros navit,full eu sat,mindjárt kettőt is,ha esetleg kell valakinek akkor a bolti árnál olcsóbban hozzájuthat......
az már eleve úgy készült, nincs rá szükség
112 lóóóó? Jeeh,király,és hol csinálták?Én is elvihetem oda? A ZsozsiShark-ot is belövik vajon?
Na de király a mocid,vazze
40ezer volt...... de jobb a gép 112,9le
Senki sehol? Aha,asszem mindenki a karácsonfa aljánál turkál , akkor szép napot!
Kay fiacskám,Te tényleg hozattál a Jézuskával egy BKing mocit?
Akkor' Be King 'vele! Gratula
Szeva druszám! Süt a nap,majdnem mocizható idő van,csak a hómérséklet hibádzik!
És mégegyszer Boldog Ünnepeket!
Szép békés reggelt mindenkinek !

Boldog Karácsonyt !
Szolnokon 1 pici hó esett. Irány letakarítani...


Nopara jó az a videjó

...söpörtem
Boldog Ünnepeket!

Hol csinálták a hangolást,és mennyi pénzbe került?

Amúgy meg ÁLLAT A SHARK!
Jó reggelt Banda!
hát bakker,nem megy egy henger a b-királyon mi lehet a gond,Gino?
hát perszeee
minden oké barim
délután...
sörözés holnap
feldobtam a vidit a hangolásrol.... nem fikázni.....
Nemtom kinek szólt,de neked is !
Boldog karàcsonyt Tesò
Néked is!
Jó estét mindenkinek!