Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vazze ez több lett ...
ja it az 5600000.
jééé.hírtelen mennyi hozzászólás,,,,jól nyomjuk MMMMMMMMMMMMMMACI
gyere csak
inkább vagyok randa nő,mint köcsög rendőr
de inni nem ihatok sajnos, úgyhogy csak a társaság miatt megyek
attól függ elindulnak-e a betörőim vagy nem. Azért vagyok reggel óta készenlétben. Viszont négytől nincs figyelő csapatunk, tehát ha addig nem indulnak el akkor már mindegy....ha addig igen akkor bukta.
nem én kezdtem... vagy mégis?
Van még egy óra a készenlétemből és akkor tudom megmodani megyek-e. Már ha még szívesen láttok
Mi van mégsincs meló?
Nem az én bulim, nem tőlem kell engedélyt kérni!
Az 1 másik dolog,h én madár de. odaszóltam,h mégis inkább 20 fős legyen az asztal
Na mind1!
Gondolom elvenni jobban tudnak,mint hozzátenni
Milyen jó,h a szeretet ünnepe még itt lebeg közöttünk!
el kéne gondolkodnod az életedről...de előtte minden vágó és egyéb ártó fegyvert tegyél el magadtól......és ha már nem tagadod, hogy meleg vagy, akkor kezdhetsz Krisztina néven új életet. Randa nő leszel, de vannak ilyenek...
azok semmit nem tudnak,ne is segítsenek különben is rajtam nem kell segíteni,,egészséges vagyok......de te meg szociálisan alultáplát....
már nem szeretsz? pedig én annyira.................el tudnálak képzelni egy repülőn aminek elájúlt pilótája
na, lehet mégis megyek, attól függ elindulnak-e a parasztok. Mondjuk most, hogy a ratyi mobilos nem jön még több kedvem is lett hozzá
Syrus, mehetek?
részvétem, rajtad már az orvosi kamara legjobbjai sem segíthetnek....
itt van egy kép rólad,a motorozó ők topicból szedtem le...
mindegy melyiket ütöd,zsíros lesz az öklöd,,,vegyél fel elötte gumikesztyüt
ha,tudom én hogy komolyan beszélsz gyenge poénba burkolva annyira vagyok éln bűnöző,mint te heteró ha akarod leboritalak,tudod jól,hogy nem csak a pofám jár....viszont a tied jár,,,,rólunk ,rólam és a felettesidnek,,,,tudom,tudjuk,,,ZSíros?most nézem te mondod?!a vesevédőd=zsírfolyásgátló


de csak viccelek,kis pici ratyirambó
veled kezdem.... fej vagy gyomor
de nagyon.....