Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lesz valami közös gurulás hétvégén Hurkák?
Gyere fel a fórumra. Ott van a kutyulidból kb. 300 fénykép
Jó van na! Nem tüntem el,,,,megvagyok

Kb. még 3-400 km. És megvan a 10.000
Mi sem,ma egész nap nem is láttam a kutyulimat
Föl is rakattam, naon kafa.
Kösz haver.
Igen, ebben egyetértek, sajnos a KLÁN évforduló már nem tud pozitív lenni, főleg, hogy idén pont egy napra esik a Balatoni felvonulás (ahol kezdődött minden 2 éve) az Áporkai látogatással... így nagyon nehéz lenne összeegyeztetni a kettőt. Lelkileg.
hondatomi74!
Mért nem látlak én sohasem a városban? Merre szoktál járni?
Van egy lukas hátsó gumim GSR-re nem érdekel valakit
Ki a hurka?
A gumi tényleg jó áron volt!
Hali! Mi nem mentünk
Mi nem.
Mentem egy köröcskét a Bükkbe1.gif" align="absmiddle">
Jó volt nagyon

TI?
ezért nem ülsz vissza?
én szoktam látni ....
Így van. (de látnád időnként az a szájhúzást.... )
Gyere el probáld ki és megbeszéjük !
2 napig vagyok normális ,ha nem motorozom utána felborul az egyensúly és az adrenalin okozta függöség a szabadság érzés hiánya urrá lesz rajtam.
Mindig ugy ülök fel a motorra,hogy a lányom arca ott lebeg a szemem elött,meg a tanktáskában a telefonom kijelzőjén ö van kirakva.Ráadásul az Edina is sűrűn ül mögöttem,igy eszem ágában sincs belemenni olyan helyzetbe amit nem tudnék kezelni,és soha nem feszegetem a határaimat
Minden amit a motoron csinálok az tudatos és nem kifelé mutogatva játszom az eszem,hanem magam szórakoztatására csinálom.
Tavaj óta sokkal higgattabban motorozom...

Szóval,nehez tudnám magam elképzelni motor nélkül.
hát igen. és ha valaki így gondolja, az jobb, ha nem is ül motorra
...de ha valaki motorozik,az nem feltétlenül fog meghalni vagy balestet szenvedni
de szerencsédre NEM KELL VÁLASZTANOD a család és a motorozás között, mert elfogadták. így van?
nem! senki ne adja el! csak azért sztem másképp motorozik az ember, ha valakiért felelős.
akár otthon várja a család, akár mögötte ül utas... de ez így van jól. és sztem jobban hiányozna, mint amennyire aggódik az ember.
Hát igen (bár a képek is elárulják, hogy tetszik neki...ült már hayabusán is ), de ugyanúgy kockáztatom a megélhetésüket ha én motorozom utcán, mert egyszer lehet nem kelek fel többet egy balesetnél és az nekik megélhetési problémát jelent....
Szia Gino!
Szerintem fog,mert a már a génjeiben hordozza.
aZ még nem jelenti azt ,hogy baj is lesz ha motorozni fog SZERINTEM
hm,akkor most adjam el én is? ? ?
azért ez még odébb van egyelőre csak magad miatt kell aggódnod.