Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csá töki
Yes
...oldalanként 1-et
....úgy van
segédváznál csak az egyik csavart kell kivenni, és középen bakolni aztán már sitty-sutty hajnal 3 és kész
akkor mindent jol csináltam mert a középdob bilincsét is meglazitottam, meg mindent amit csak lehetett..
csak nem mertem feszegetni ill lefele fesziteni a hátso dobot
Sziasztok !


Szabi : 1x én is megszenvedtem mire kivettem , de 2x a motorblokk alá tettem 1 krokodil emelőt ,a hátsó villa alá a hátsó emelőt.A segédváz csavarok kiszerelésekor annyira emeled a m.blokknál,hogy lazán tudjad kitekerni.Így 1-edül sikerült ki-be szerelni a dobot.
köszi a sok infot
sziasztok!
Hello mindenki!
Haller!
szasztok.
helyileg Bicskén készül zsozsimura (06303311572 zsolti ) hívd bátran és elmond mindent, ja és készít hozzá még kivehető hangtompitót is akár a gyári
Esik
Szebb napot mindenkink!
Akkor csapj le rá
Ja és a segédváztartó csavarokat nem kell meglazítani, a dob van összekötve a segédvázzal, csak azokat a csavarokat kell kiszedni..
Engem lehet,h érdekel!
Szeva!

Gurulj át Öcsimesterhez,és pikk pakk megoldja minden bajodat!
Azt is,ha újjat csináltatnál,de a belezést is!szerintem!
Kivétel titka az, hogy leszeded az idomokat, tartócsavarokat stb, majd a középdobot is meglazítod meg az összekötőbilincset is. Így a középdob el tud mozdulni pár centit, ami elég ahhoz hogy a hátsó dobot ki tudd venni. Én lefele nyomtam a hátsó dobot, és amikor kiakadt a segédvázból, már simán le lehet húzni.


Ja és van egy eladó gyári dobom 18.000-ért ha érdekel, későbbiekben ezt vissza lehet pattintani vizsgára..
Ha leírnád nekem pontosan ,hogy alakítottad át a gyárit azt szívesen venném!
és hhogy vetted ki...
Tybee!
SOS! éppen ma ugrottunk neki a gyári kipuffot átalakítani de szépen el is akadtunk már ott ,hogy a gyárit hogy vegyük ki a helyéről... Minden idomot leszedtem de nem akart kiférni a helyéről. Aztán az egyik Full-Gas -os barátom azt mondta ,hogy a segédváz tartó csavarokat is ki kell lazítani hozzá így feladtam a szerelést.
Szóval érdekelne,hogy ti hogy csináltátok
Ha ez nem megy akkor keresgélek rá valami sportdobot. Pl Öcsi tuning vagy az itt látott egyéb készítmények
szia!
érdekelne ,hogy hol csinálják ezt a dobot? ill. hol kellene érdeklődni?
Nagyon köszönöm, megkaptam. A jövő héten viszem a festőhöz.
Üdv