Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!
Kerepestarcsa már nincs is Szóval valakivel kevertetek!Huh... megnyugodtam!
Battameg! Hát lebuktam? De remélem nincs róla videó,vagy fotó
...na igen,azt hallottam én is,hogy a kerepstarcsai játszótéren igy nyomja és rettegnek is a gyerekek!
Azért nem néznének még furcsán....
De amikor a játszótéren ráülsz arra a rugóra szerelt motorra (teljesen beöltözve) és egy órán keresztűl brümmögsz, na azértmár néznek furcsán....


Akkor ezért néznek furcsán amikor háttal ülök a kutyulin?
Most mit csodálkozol ezen?
Állj le az anyaggal és akkor nem leszel neki furcsa!
(vagy legalább térj vissza a régire, látod ez az új anyag furcsává tesz)

Na halihó!

Nem akartam bunkó lenni! Épp azért is, mert nekem elmondtad a sztorit!
Bocsi,ha úgy lehetett érteni!

Itt ne lepődj meg,ha egymást ugratjuk,zrikáljuk!Semmi rossz szándék nincs mögötte! Tudod milyen sok sértődés volt már ilyen v hasonló "viccek"(idézőjeles!) miatt.

Na a lényeg, h BOCSI még 1X!
én hallottam róla, hogy megfogtak egy csapatot. De ha ők csinálták, akkor eltart egy darabig, mire lesz valami, a telephelyük dugig volt alkatrésszel, azokat mind azonosítani kellene....
A rendőrség! Csak ezen a képen nem látszik a sebesség túllépés km/h -ja!
Jéééé ez én vagyok! De jól nézek ki

Ki fényképezett le?
bizonyám a sipi !
igen, Ő a Sipi!
Ő a Sipi? ?
7000 pénz..
.... a simogatás ingyenes ?
Szasz kurvapecérek.


Srácok, akit érdekel szombaton 10 órától a Lovardánk rendez 1 szabad napot.
Családdal lehet jönni. Kissebb programok lesznek. Lovak simogatása, igény szerint (pénzért ) lovaglás. Van egy nagy füves focipálya, valami focit is össze ütünk.

Cím. Pomáz után a csabánkai leágazásnál. Ha valaki jönne a 30 269 33 93 számon tudok segíteni.
Ha hoztok üdítöt,rágcsálni valót megy a közösbe. Kellemes kis buli szokott lenni szerény körülmények között.

Bizva a jó időben! Sipi
Jó reggelt
Morning!
Szomorúan hallom a történteket.


Szóbeszéd volt,hogy egy köcsög elkéri egy körre a mocit,és addig azt ott hagyta amivel odament.de az is lopott volt....


Én is jártam így tavaj elött,de az enyém,mint a bumeráng visszajött,csak egy kicsit karcosan,elgörbült fékkarral,kormánnyal és törött lámpafejjel
nem tudom nem tudnak semit a rendörök
ne haragudjatok de elkel köszönnöm holnap majd beszélünk jó éjszakát mindenkinek
szétbontották ? úgy értékesítették ?