Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a kék nem jó sajna

a láncvédő stipi stopi
sziasztok

Mi van még?
A láncvédő engem is érdekel postai utánvéttel 5 ért
Ok! Van még egy kék színű "nagy" sárvédőm is 1/2 áron, 15e-ért!
ok
Gyere most msn-re
Tegnap végűl is nem beszéltünk le írom mi tört a motoron lámpa,bal lábtartó konzol,index,tank,váltókar,kormány,első villa komplet,első felni,műszerfal,kb ennyi.
Szasztok!
Hú de rég voltam errefelé
Szasz
Estét úraim
Feri, ha jövő hónapban meglesz én megveszem, csak ebben a hónapban már nincs keret.

A térdem jövő héten javítják, azt meglássuk, mikor ülök megint motorra
Szeva Motopityu!

Semmi gáz, majd a következő vizsgád sikerül.
(le is kell tenni a végén a lábad, a bal lábad)
én nem azért mondtam hogy nem való az neked mert rutintalannak tartalak vagy egyáltalán. Azért mert tudtommal fáj a térded és a Gixer nem egy kényelmes motor.
Ha belegondolsz abba a testtartásba, ahogyan azon kell ülnöd.

Arról nem is beszélve, hogy a jó kis Pesti utakon, amikor azzal közlekedsz akkor a szuszbenzolt is fel kell venned
széééééééép.
Van egy alu láncvédőm eladó, gyári csomagolásban. Motoron még nem volt. Ár: 6.000Ft (új ára 10.000Ft)
Na sziasztok.
Nem divatból akarom cserélni a motort, hanem mert mentem egy 750-el és nagyon élveztem. De a csere még jóval arréb van, leghamarabb jövő tavasszal, csakhát motort eladni most kell Nem mintha eddig bárki is hívott volna

Rutin: gyűlik lassan, gyúlik

És igaz: minden fejben dől el.
HI mindenki.
1., Kykee ma ugyanez volt a téma a suzuki kereskedésben, a nálam 100X jobban motorozok körében.
Vettem 1 kesztyűt is . A városban az 1000 gix rel járok absz nem tudják kihasználni - mondják
ők. Lakott teületen kivül sem mindig. De aki 1000 cm3 vesz szerintem egyánltalán nem szokott ilyen
en agyalni.

2. Örömmel értesítelek benneteket, h a rutinvizsgán elmeszeltek . Jogosan. Kicsit gyorsabban
érkeztem a végére kénytelen voltam letenni a lábam. Jövő kedden ismét megpróbáljuk.
Itt meg süt a Nap mint állat és kénytelen vagyok mocival menni dódózni
nekünk meg még csak 3 kép van Tőled, pedig az nem felesleges
Nekem volt egy CBR 1000 RR-em, de teljesen felesleges. A kutyulit sokkal jobban szeretem.
Itt esik
jútúbon láttam amerikai videókon
Ne is haragudj Tutis,de Te hol láttál állatkodni valakit 600assal?
Az 1000es tud maradandó meglepetést okozni,ugyan úgy mint a 600as ,a 400as, a 250es,a 125ös,de álltalában 100km/h fölötti tempónál már csak az nem mindegy,hogy a leszakadt tested darabjai meddig repülnek el!
Mentem 1000es Repsollal és K.K. 1000es Gixxijével és arra jöttem rá,hogy tök elég a 600as!Városba nem tudok 100nál többel menni és öngyilkosság is!Városon kívül,meg nem mindig megy hétközben.Tehát nem optimiális a Maci felhasználási körére a GSX-R!Viszont a GSR annál inkább
nem beszélve,hogy a 600as sokkal jobban motorozható és hogy csak azért venni GSXRt mert a társaság megkívánja,az a legnagyobb butaság és ovodizmus,majomolási szinten
De mindenki azt vesz amit akar és úgy használja ahogy tudja/akarja

Tavaj,mentünk itt a helyiekkel mocizni,volt Nosztorizás is.Volt egy velem egyidős srác 1000es gixivel.Mindig ö ért be utóljára az etap végére.
Rohadt kellemetlen volt neki,hogy a szaros 600asok mögött eltűnik mint egy nagyobb összeg....

Mindenféle gúny és cinizmus nélkül írtam ezt!
Ja ! Én is úgy tudom nem régi a tinta a papíron. Az enyimé pl. Augusztusi

És őszintén megmondom, nem bánom, hogy nem a K7 Busát vettem meg