Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez így korrekt!

Sejtettem, hogy ilyesmire értitek.
Én úgy vettem észre mikor a tura indulásra lementem,hogy ez a csapat bazi jó csávókbúl áll össze.
Nem lenne jó ha baszon-faszott veszekedés menne! Uff én szóltam

Amúgy meg szasz vaze
Mondjuk én osztom Kykee testvérem véleményét, nem tudom Maci előéletét, de ha jól emlékszem a jogsija az friss, talán ha 1 éves..Tudásban kell felnőni egy motorhoz, nem pedig testalkatban...
Lehet ésszel menni 1000-essel is, meg 600-assal is állatkodni. Minden fejben dől el. De utána kell a rutin meg a tapasztalat. Ha nincs kellő tapasztalat egy 600-assal, akkor az 1000-es csúnya meglepetéseket szerezhet..
Sipi!
Szeva!
Szerintem a Maci,csak magasságra nötte ki a GSRt,de amikor ráült akkor is ugyan ekkora volt a Maci is és a GSR is!Sőt a GSX-R még kisebb is mint a GSR! ! ! !
Igen szíve joga,hit vallása,de van elszámolni valója a szerettei felé,és mint tudjuk a GSRt sem nézték jó szemmel neki!
Az legyen a legnagyobb baja ha cseréli a motort gsxrre,hogy sokat buki,más hogy ne bukjon!
Én nem ülnék fel 750re és 1000re sem!
Bőven elég ez is ide az utakra!A Macit nem nézem le és nem minősitem a tudását és a rutinját,de lehet jobb lenne ha megmaradna még egy-két évig a GSRen!Aztán váltson egy sokkal erősebb és más fekvésű motorra,azaz járja ki a ranglétrát.
Ez csak egy vélemény,nem cinkelgetés
köszi
Jó reggelt!

Srácok, ne kezdjétek Mindenki tegyen szíve,hitvallása szerint. Maci kinőtte a GSR-t.
Inkább örüljetek neki,hogy nem B-Kinget vagy Hayát kóstolgat. Ha ésszel megy, tuléli.

Inkább drukkoljunk neki,hogy jól jöjjön ki a cseréből. (anyagilag)
majd meglássuk
nem való az neked
LacziPitykó,merre vagy?
Kihajóztál?
Ahha,az évtized vicce hallottam,majd beszartam a röhögéstől
Köszi,én kihagyom most

Meg mire belelendülnék,addigra jöhetek is le a pályáról
Mi van, te is hallottad a viccet?
Vasárnap 1 félórára vagy 1 órára fogunk pár cimbivel kimenni az euroringre. 1 óra 6000 Ft, két félórás tikettet adnak. Így 2 motor is fel tud menni félórára, ha megosszák a tikettet, és akkor 3000 egy félóra..
Ki akar jönni? Bemelegítésnek szerintem jót tesz...
Csak nehogy sok legyen
vagy 1000.....
gsx-r 750
Vagy sportmotor..
Mikor jössz át a pufóért meg a gombáért? Gyere mert kell a zsé
B.king
Maci, minek hírdeted a motort?
Szevasz!

Jó reggelt!
morgen
mindenkinek jó éjt!léptem pihizni,nem sokára 3óra!viszlát,bye-bye,hy,csáó stb......
áhh, én 3-ason vagyok..
1-es szerveren.
X: -108; Y: 133
de az nem hálós game, ahhoz net kell