Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem akarok beleszólni, de naked bike-ra nem illik a plaxi, max ha autópályázol. De városban én tuti nem hordanám..
a ploexi sajna tényleg a fejedre nyomja a szelet, ha nagyon magas vagy.
Ismét jó reggelt!
jó éjt
Akkor legyen autó-busz!
...inkább buszba
Lehet....
Üljetek autóba!
.......akkor lehet,hogy én is szélérzékeny vagyok
Ezt akartam hallani!
Nem is tudnál lebeszélni. Ezt az apróságot leszánítva tökéletes a kicsike.
Dehogy, kergetőztünk mi már Pestről Balatonra 230 felett és mindegyikőnk rendesen ült a motoron.
150 már fárasztó? Hm...
Én ott váltom el a másodikat!
Felette szenvedés?
Hááát én nem tudom, de semmi fárasztó és szenvedő érzést nem éreztem még.
Nem vagyok én sem egy 3-as szekrény alkat, de simán (semmi fárasztó, szenvedő, megerőltető módon) tartom magam rendes testtartással a motoron.

Ha ennyire "szélérzékeny vagy", nem ezt a motort kellett volna választanod.
De ezt most nem lebeszélésképp mondom.
...ezt nem vitorlázásnak nevezik
Eddig 150-es tempó már fárasztó volt a felett meg szenvedés két év küzdelem után keztem unni, de úgy vettem észre hogy ez az plexi felsőtestről eltereli a szelet és mintha az egészet a fejemre kapnám
. De lehet hogy csak kicsit elszoktam ettől a télen?
ez így van Gino,ugy jó ahogy van,kár rátenni nagy plexiket!
Minél többet mész annál jobban hozzászoksz és nem fog kelleni a plexi és hozzáerősödsz,majd meglátod
Javaslat, Pest-Balaton oda-vissza 4szer az M7es belsősávjában, nyél gázon kihúzott testratással
Még mindig olcsóbb mint a plexi
Én 186 cm vagyok és semmi bajom a motoron!
Ez nem egy idomos sportmotor. Egyértelmű, hogy van menetszél és az élvezetesebbé, szabadabbá teszi a motorozás élményét. (nekem legalább is)

Mellesleg szerintem a motor úgy szép ahogy vagy, kár elrondítani. Ami mellesleg sokat nem is ér.
"Férfi ember küzd a széllel!"

Mennyinél érzed a menetszelet a nyakadon és a fejeden?

Nekem semmi bajom még 200+ -nál sem.
Azért kérdezem mert én azt drágának találtam ezért vettem egy fabbrit, nyakamon és fejemen igencsak érzem a menetszelet lehet én vagyok túl magas 187 cm-el
.....ez jó hír tesó..... ....én meg mindig akkor dolgozom amikor jó idő van
halihó
Jó idő,Jó idő,jó idő,20 fok és száraz,napos napot!
Tehát árnyékor vet