Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi azért vagyunk annyira egyenesek, hogy megmondjuk a hibáit is a saját tapasztalatainkból.
De azt hozzá kell tenni, hogy nem sok ilyen van!
Ami pedig "hiba", az csak a személyes apróságok, ami egyik embernek "hiba" a másiknak pedig nem.
hehe... azt ugye nem gondolod, hogy valaki is fikázni fogja a GSR topicban?
szerintem a "konkurensekkel" való összehasonlításról már volt jó pár cikk azt hiszem (Hornet, Bandit, csupasz Fazer meg talán még SV650 bár ő azért más no meg ott van kicsiZé ami azért már 750-es)... mondjuk ha már ennyire megérett az elhatározás, hogy GSR tulaj leszel akkor majd a tapasztalataid alapján meg fogod tudni mennyit eszik meg miegymás... amúgy meg adóknál készülj fel a legroszabbra zéró biztosítási múlttal (mármint ha nem volt szerződésed) akkor 32 ezer lesz az első éves biztid éves díjja kb. Allianz-nál (MÁV meg KÖBE ocsóbb jóval)
Köszönöm az infókat Abdul!
Hali!
Tényleg sajnálom, és rájöttem, hogy a Várpalota-Hűvösvölgy szakasz simán teljesíthető egy órán belül!
A közös gurulás miatt majd egyeztessünk, Visegrád felé sűrűn járok jó időben, no meg a kamera tartó miatt is, hogy kölcsönkérjem majd a túrára.
Sejtettem hogy ez lehet a legnagyobb negatívum .Tudnál segíteni a többi hiányosságomban is?biztosítás,telj adó....
Hali!
KGFB nekem 15eFt/év-re jött ki a MÁV-nál... de azzal most elég nagy gondok vannak. Az összeg nagysága pedig úgyis sok mindentől függ (lakhely, életkor, jogosítvány megszerzésének a dátuma stb.). Érdemes a netrisk-en szétnézned, hogy a saját adataidra milyen ajánlatok vannak különböző biztosítóknál.
Teljesítményadó kb. 21eFt/év (ez már fix összeg mindenkinek).
Szervíz 6ekm-enként, fogyasztás 5-6,5 liter átlagban.
Szerintem kényelmes, könnyen kezelhető és nagyon szerethető gép! És kva jól néz ki!
Sajnálhatod hogy nem jöttél, naon jó volt, de ténleg.
Majd ha kicsit jobb idő lesz nyomunk egy visegrád-lepencét.
A negatívum az az hogy még nem a tiéd
Helló!

Ha minden igaz akkor gsr tulaj leszek idén,de van még egy két dolog amit szeretnék megtudni.
Pontosabban a motor kötelezőjének és teljesítményadójának az összege érdekelne.Nem volt még jármű biztosítása a nevemen ,kivéve egy robogó(smkp) kötelezője ami nem tudom hogy lényeges-e olyan szempontból,hogy vmennyire kedvezőbb biztosítást tudnék kötni a gsr-re.
Amikre kíváncsi lennék ezeken kívűl hogy mennyire kezelhető,szervízigényessége,fogyasztása,hosszabb távon kényelmes-e...és ha van olyan akkor negatívumai is érdekelnének.Sorry ha kicsit sok a kérdésem.
Üdv mindenkinek!
Irigykedem a képek miatt - mondjuk egy képen azért megtaláltam magam - mert az igazán jó részéből kimaradtam. De majd legközelebb.
Szólj ám ha erre jársz
halihó
Ez az gyerünk ide az összes képpel
Peti, több kép nincs? Az összeset tegyétek fel légyszi
Nah hy!
LooL, a BKV sztrájk miatt a 31 fős osztályból keményen 3 n vagyunk itt!
Én eléggé véres szemmel keltem, még mindig hulla vagyok!
Jóóóó reggelt
Tesókám, biztos lemerült az akksi a kőbe! Fel kéne tölteni!
Kész az új telóm is,jól indúl a hét
Sziasztok klánosok!
Ki hogy aludt?
Na én már korán reggel bevittem a Swiftet azt 10 napig nem lesz Mobil irodám,sajnos kénytelen vagyok mindent motorral intézni Erre ma reggel ömlött az eső,pedig nem is jelezte a kövem
Jók lettek a képek

LacziPitykó,örülök,hogy bejött a gumi most már motorozni fogsz
Jól van itt a másik is.
Ez csak 1
Itt egy pár kép tegnapról.
nem egy meleg fórumon vagy jelen pillanatban , vedd már észre
figyelj mikor hova írsz
igaz, még a végén szó szerint veszed