Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Találkozás:
2008.04.06-án 8:00 órakor, Budaörsi AGIP kútnál (M1-M7 kivezető szakaszán)
RÉSZTVEVŐK:
1. Nopara
2. Syrus6
3. kykee + Monyique
4. baripeti
5. fndi + Peestabácsi ZZR 400-al
6. Maci
7.Tybee
8. Abdul (Félút, kb. Sárvárnál vissza, de csak Jani miatt)
9. N Feri---- sajnos nem tudok menni
10. Tutis + asszony + cimbi 1 + cimbi 2
11. Ze
12. hayabusagirl
13. vazze, mint a forma1ben, kihagyjuk a 13-at
14. ricardo + Csilla
15.


Útvonal:
Budaörs, 7-es út Martonvásár, Velence, Sukoró, Pákozd, Székesfehérvár, 8-as út, Csór, Várpalota, Veszprém Táv: 110 km, Érkezés kb. 10 óra, Pihenő: 30 perc
Veszprém, 8-as út, Márkó, Herend, Városlőd, Devecser, Somlóvásárhely, Tüskevár, Karakó, Jánosháza, 84-es út, Káld, Gérce, Hegyközség, Sárvár Táv: 90 km, Érkezés kb. 12 óra,Pihenő: 30 perc
Sárvár, 84-es út, Rábapaty, Zsédeny, Tompaládony, Simaság, Újkér, Lövő, Sopronkövesd, Nagycenk, Kópháza, Sopron Táv: 60 km, Érkezés kb. 13 óra 30 perc Pihenő + Ebéd: 90 perc
Sopron, Sopronkőhida, Fertőrákos, Fertő tó kikötő, Balf, Fertőboz, Hidegség, Fertőhomok, Hegykő, Fertőszéplak, 85-ös út, Fertőszentmiklós, Kapuvár Táv: 45 km, Érkezés: kb. 16 óra, Pihenő:30 perc
Kapuvár, 85-ös út, Csorna, Enese, Győr, 1-es út, Gönyü, Komárom, Tata Táv: 110 km, Érkezés 18 óra 30 perc,Pihenő:30 perc
Tata, Tatabánya, Bicske, Budapest Táv: 70 km, Érkezés 20 óra 15 perckor.
Összesen megtett kb. 500 km
én még nem kaptam meg a csekket. már 2x telefonáltam nekik, mindig azt mondják h épp most postázták.. persze még ebben a hónapban érvényes az előző negyedév..
klassz, hogy minden fizetős dolog miatt nekem kell utánamenni, mintha annyira szeretnék mondjuk teljesítményadót fizetni.. merthogy azt sem küldte ki az önkorm. (fiz.hat: márc.15.)
Én is MÁV-os vagyok, tegnap kaptam meg a csekket. No para, ha gáz van a MABISZ és a viszontbiztositó fizet.Addig meg szarjátok már le De a csekket be kell fizetni, különben Malusba kerülsz akárki lesz az új biztositó aki átveszi az ügyfeleket.
Na tessék én motorozok,,,ti meg itt fogócskáztok
Helló!

Megjöttem az első Citadellámról. Húú de curva sokan voltunk.
Kykee, nem kötünk békét?
most megfogtál..
a holnapit még tényleg kihagynám, de előbb-utóbb úgysem úsztok meg
Itt vigyázni kell mit írsz, mert ami több értelmű annak ez a vége.....
De csakis a hülyeség határain belül, tehát semmi nem komoly.
ez nem kifogás, én is onnan jövök.....
funnyguy
Rádumáltál.
el biza.
és neked különösen ott a helyed mert a tankbőrt szeretném lesasolni
Akkor sokk csekked lehet otthon....
(és elmaradásod)
bent van az is, de a pipa már én vagyok..
pedig semmit nem szoktam feladni..
Sziasztok!

Ha reggel esik akkor is elindulunk?
bent van a pipa is hogy publikus
én pedig hiába fedem fel titkaimat, a módosít gombra kattintva újra
az üres mezőket nézhetem..

én tudtam módosítani simán azért írtam
én bármennyire próbálkozom, nem megy
vagy inkább mondjam azt, hogy kis titokzatos szeretnék maradni az első találkozásig?
+ mondod uj recept ( Béres)
gondolod,azon nem érzi?
küldj neki pálinkás piskótát
ááá,én nem szeretném elkapni küldjek anyunak jó kis házipálinkát?az kiöli a bacikat csak kár hogy nem issza meg
Oksa, te meg menny addig gyógyítani
majd este 8 körül benézek ide,akkor mondom biztosra a dolgot.amúgy ma mociztam ám nézd meg a haya topicban a képeket