Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A lónak van szerszáma csak, én úgy tudom
Arra a kinyúvadt micsodára gondolsz?
AVE ! mindenkinek.
Az én szerszámom itt van a gatyámban!
Mé, csónakban vannak? Partot értek már?
az én szerszámaim veszprém - zirc között vannak szétszórva.... ---eeevesztek.
nem igaz ... Szebb színün is ábrázolhattad volna , miért kell mindig emlékeztetned hogy nem jószint választott
Jó reggelt
Okes, kosz. itt a cim: cipo.istvan@gmail.com
otthon van robbantott ábrás pdf-em, ha kell átküldöm csak adj e-mail címet.
Kosz az utmutatot! Azert vagyok ilyen tudatlan mert vasarlaskor a nagy kapkodasban ott maradt a kezikonyv. Es azota meg nem voltak kepesek elkuldeni.
Én voltam az első!
Rossz helyen keresed.
Le kell venni a fekete burkolatot es az alatt van a szerszámdoboz.
nem nem, ne itt keresd, hanem előrébb van a fekete műanyag mögött! Ki kell húzni a talaróelemet utána és ott lesz!
Sziasztok,
Most kezdik szetszedni a motort.1-2 ora és meg van a hiba remelhetoleg.
Hello, kosz a tippet, de sajnos nem talaltam meg a szerszamokat, de csatolok kepet, hogy mit latok az ules alatt, hatha csak nagyon bena vagyok. A kep nem a legjobb minosegu, teloval keszult.
Hello all!
Ha minden igaz én is GSR "felhasználo" leszek 7végére nincs valaki aki a bejáratás torturáit élvezné velem abban a 2-3 napban itt Győr-környékén?
Szeeeebusztok kutyakötők!
Este msn,ok?
SZép napot mindenkinek!
Akkor megy a vadállat. Csak kicsit lassan 40km/h aszfalton. Nem egy kutyu
250et ?Az nem gyenge,bíztos jól esett,irigyellek!
Úgy-úgy!Azéé tudja máá a fontossági sorrendet!Ne is foglalkozz a hisztijével,csak húzogatsd a dzsapanishe cshajéét!
Bammeg lefürgyöttem
Ne függgggyé le Morog morog. Tegnap 250 km-t morgot. Nagyon kellett már. Megvolt az első csajé hiszti, de ki a f...-t érdekel mikor ott a japán csaj aki a világ legrendesebb nője?
Jobbat tudok rád küldöm a Tigrisemet.