Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt a kretén oldalt, linket faragott a hörgésbőőő

Persze sokkal több motort épp vásárolni készülő barátom neve ugrik ám be, ha épp olyanokat hangoztatsz, hogy SOSE ISMERTED Tamarát és nem is akaord ezt a hiányosságod bepótolni és ehhez hasonlók...
Nem szeretnék beszólni,de városon belül x-y között bekapatlak a légszűrőbe és kijössz a kipun!
Mindezt egy öreg 750-es gixxerrel! Hogy mi a trükk,az maradjon az én titkom!
és,és,most gondolkodás nélkül?
engedd meg, hogy gondolkozzam!
ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ
ŐŐŐŐŐŐŐŐŐ
ŐŐŐŐŐŐ
AAAAAAAAAA
W
WWWWWWWWhhhíííííí

aaaaagggrhh
hhhhhmmmmmmmmmmmmm
Megvan!

nem, nemtok!
De Te,nem tudsz vevőt a GSRemre?
De ez más,ebben jobban kijön a paci!Kisebb fogaskerék van elöl!Meg nagyon jól be lett járatva,nem olyan rég
El kell, hogy kereserítselek!
sor4 600asom soe lesz. Nagyon harmatos a nyomatéka mindnek.
1000es v2 után meg végképp. Hiába megy akár gyorsabban, számomra úgy gyorsulnak, mint a villamos vagy a hév. Nem viccből gúnyolják a sor4-et villanymotornak.
TL-em 5000-nél hátsókeréken produkálta a 110Nm-et, amit a mai gixerek sem tudnak, csak sokkal feljebb.
Ez a motor után vagy valami légkalapácsra ülök (5-600 körüli Husquarna, Husaberg, Ktm supermoto) vagy valami 1000-1200+ köbcentis sor4-re.
Tyyyiiiii,bammeg volt már SRADod?
Az jó kis gép
Te,figyi,az én GSREMRE nem tudtok vevőt!
NAgyon megbízható kis jószág!Hitelátvállalással is elvihetö,vagy 1.500.000.-huf ebbe benne van a víz és fűtés ,de csak rezsivel
Olyan mint a videóimban lévö reklámmotor, de az csak illusztráció
Volt már ilyen gépem pár napra.
Tetszett, agilis kis dög.
Cak ne esett volna épp a hó amikor hoztam el a szalonból...
Vidd el egy kicsit a vasat,hogy érezzen már egy kicsivel magabiztosabb motorost
Bazd ki kerékre
Milyen fogadó? ? ? ? ?
Azt mondtam,hogy az apámnak add oda,ne egy fogadóba add be.
Tényleg rendör vagy
Hogyne!
Hétvégi programnak nincs is jobb, mint a vázmintavétel :-)
Hozd csak, jó sora lesz nálam.
Unalmas estéin beszélgethet egy SV1000S-sel, meg egy Hayabusával is! :-)
Bazdmeg egy héttel ezelött voltam beteg,de a hangomon még hallatszik!
Néémáá ,magyarázkodom ennek a bitang jogászrendörnek.
Dobtál egy parát a rendörök miatt,mi? egybőő elökaptad a 3pálcán lőtt rendörigazolványodat
Mondta is a zömökebb,hogy ha nincs nálad az igazolványod akkor bevittek volna,mert nagyon gyanús a külsőd és nem vagy odavalósi.
Azt hitték engem molesztálsz mert belejöttél az autómba
Na mindegy, ami elmúlt elmúlt.
De a vázvédő kötelező
Pénteken ha leteszem nálatok a motort akkor hétfőn el tudom hozni?
Ezeket a fotókat jobban megnézve a bukócső mellé is erősen javasolt a vázvédő és még az önidítóra is a kis "kupak".
Anno nem volt egy vidám látvány a jól megtermett kollégát látni szivárgó térddel és vert sereget hibátlanul játsza látni. Bár messze jobban festett, mint amit a motorja állapotából sejtettem volna, amikor a trélerről segítettem azt le. :-)
Szívesebben vártalak volna meg nyitvatartási idő után, ha pl sok finom fagyit hozol vagy egyenruhás felajzott szexi kolléganőid közül egyet, kettőt!
:-D
azaz ezt:
ha azt nézem, hogy először ezt fogtam meg vele, kiszakítottam az ajtaját, majd a jobb oldalán csúszott és a padka megpattintotta akkor kurva sokat védett. Bassza meg, olcsón megúsztam
bukócsővel:
lecsekkoltalak, nem is vagy már beteg.
A csomagot kikézbesítetem, bár a fogadó azt sem tudta miről van szó. A zsarukat elintézted?
amikor engem elcsaptak a cső védett mindent. Ha nem sérül a váz akkor nincs baj. De a vázvédő és a bukócső az igazi.
Bukógomba de kussolok bammegh




Legyetek üdvözölve dicső GSR lovagok
ha emléxel, ők ajánlották a buksicsövet és abszolút nem tiltakoztam, sőt.
mindenképpen akartam valamit.
csak azért gondoltam a gombára, merthogy úgy emlékszem, eddig mindig sérült a dekni. aztán hogy ez a kisebb kár-e vagy sem, azt nem tudom
nem rossz, de böszme drága (nekem)