Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az nincs tőlem messze És syrustól sincs.
16. ker, fekete, a képekkel meg bajlódok. Valószínűleg túl nagyok...
melyik ker a Mátyásföld?
A képeket se felejtsd el Milyen színű a kutyus?
14. ker. Te?
Tegnap meg a Veres Péter úton (Gödöllőre visz) láttam a srácot. Honnan fórumozol?
ezek szerint pesti vagy

Vannak jópáran akik nem fórumoznak sajnos. Kykeenak és nekem van metálszürke, én nem voltam, kykeet sem hiszem. Kinek van még szürke kutyusa?
A Pillangó utcánál a szembe oldalon üdvözöltük egymást egy kollégával, szürke-metál tesóval volt.
Szevasztok,
leraktam a gépet, szuper idő volt. Kiengedtem a gumikból 0.3 bart ég és föld. Hogy eddíg nem beszéltem erről, hihetetlen a difi.
tutis, te milyen gumit raktál fel? Ginót tudom, hogy vágott slickje lesz.
én a mai napot kihagytam, meló volt, meg jönnek anyámék. De jövő héten Márciusi időt mond
Én gyerekezek.... (nem punnyadok )
megjöttem a gurulásból
gyerekek, micsoda punnyadás van itt
nagyon vigyázz velük, nézze át egy szakszervíz, és csak Mo.-i, szervízkönyvest végy.
Tegnap megnéztem egy BMW-t, a haverom akarta megvenni. A festék gyári értéket mutatott, jó is ment, de nem tetszett, hogy a kárpit mintha el lett volna mozdulva. Feltekerve a szervízben derült ki, hogy két kocsiból van összeheggesztve.
2005-től ha látok valami jót!
és mivel nagyon gyorsan visszahűl kellemetlen meglepetéseket okozhat. A Mecsekben beértünk az erdőbe, és két perc múlva kicsúszott a segge, alig bírtam megfogni.
A Pirelli már hidegen is jobb, kíváncsi vagyok hogy bírja majd a kanyarokat.
Egy szintig jó kanyarogni és a ringre is, csak ha már többet kéne teljesítenie, akkor feladja a BT.......
milyen korúakat keresel?


városi szaladgálásra jó a BT, de amint elmégy kanyarvadászatra, vagy a ringre már elfogy.
Szia!

Az én képeimen BT14-es gumik vannak.
Viszont nyáron, bemelegítve.
Szevasztok. Veszem a gatyámat.
Induláskor úgy ülj rajta mint a hímes tojásra. Főleg kicsit hűvösebb időben. Nyáron nem lesz baj vele, simán lábtartóig lehet vele dönteni, de a mostani időben csak óvatosan. Viszont egyre nagyon figyelj: Ha olyan helyzetbe kerülsz, pl hogy gyors tempóba mész és döntened kell jobban a vasat mert különben bukta lesz, akkor ne gondolj arra hogy úristen a gumi fogja-e bírni. Csak dönts simán és kész..
Opel vectra,vw passat és a toyota!
Tutis, valóban indulás után nem sokkal történt.
Konkrét még nincs, vegyes használatra kell valami, sokat járok városban is.
Javaslat?
a BT-14-nek egyetlen egy baja van, és valószínű Te is azért csúszkáltál, nehezen melegszik be..Kb 10-15 perc motorozás kell ahhoz hogy felmelegedjen..Erre figyelj és nem lesz baj..Első garnitúra guminak szerintem megteszi, addig megtanulod a motort is kezelni..Utána érdemes csak váltani..