Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adósaid?

Miért mi a melód? Uzsorás

Amúgy meg a szalonban ne légy kishitű! Te egy potencionális vevő vagy! Nincs a homlokodra írva a Banki egyenleged

Pl. engem a Toyota szalonban már nem is vesznek észre. Pedig rendesen szétkapom a kocsikat.
Az a dolguk, hogy vigyorogjanak és bókoljanak! Abból lészen a jutalékuk.
Nem beszélek haza, Hyundai-ból is vannak 6 sebességesek!
ha lenne olyanom, akkor minek?
helybe hozatnám
egyébként nem vallottak szégyent terepen, de aki ilyet vesz, az nem oda hordja
Ami a tesztben vannak, képek. Azok a mi autónkról készültek! Én szereltem bele a dupla DIN-es Pioneer navi/DVD....stb.-t Majdnem CarPC!

Az antenna azért került oda, ahol van, mert a gyári leirás szerint oda kell tenni, hogy jól lássa a műholdakat. A kábel azért látszik, mert ugye utólagos beszerelés. (én meg tudnék vele barátkozni )
Azt megnézném, hogy a winkler különbűl beszerelte volna...

A képeken 2 autó van, a belső az egy bézs autó, a külső egy fekete képei.
Max 9,7M ft!

Nekem ma 3db-ot ajánlottak!
Egy e-mailt irtam nekik és nagyon szorgalmasak!
Huha, akkor én állandó vendég lennék a Ducati szalonban, a végén be sem engednének
Nem nagyon értek a kocsikhoz, de a BMW olyan "behajtós" kocsi, főleg feketében. Elég hakiszáll belőle pár szekrény kollégám, és máris fizetnek az adósaim....
Igazad van Tesókám!

Arra ott a Niva!
Csak tudod az olyan érzés mint a GSR amit ad Neked a versenybringa után!

Dody
Ez igaz ! Habár én nem mentem 9 éve passáttall
Igen és felennél vele a Malomvölgyben Szentkirályra,ha lenne neked olyanod?
Én sem a Stiftel,de nem is "Jeep"
Hűűű ha,,,megbaszott jogász? Az milyen lehet
abban a kategóriában is vannak tesztnapok. csak mazoistáknak!
Osztom a véleményedet!

Ha ráérőssen autózok a Passattal max 100km/h!
Ebben az esetben 4,8-5,0 liter a fogyasztása!
Remek dolog a hatodik szerintem!

Gino hazabeszél!

Dody
Te jogász vagy bammeg?
Ezt eddig még nem mondtad
Tesó, azé" a 4.8as x5 okozott meglepit...
Bééb,,, az álom az álom.

Azon kívül minden valóság. És a valóság néha sz,,,,,,,

Tehát ne tedd! Azok a gépek csodálatos tákolmányok. ÁLMODOZZ !
Én pl. tervezem, hogy a szentendrein lévő szalonba benézek. És átbuzerálom az összes gépet

Azért vannak ott! Azt hiszem
Full-full Santa Fe, szerintem 11 M körül van, de nem tudom pontosan.
És köröket ver a nálánál sokkal drágább azonos kategória társakra.

Azt ne feledd, hogy legfőképp azon múlik egy autó fogyasztása, hogy kinek a jobb lába nyomja a gázpedált.

ui: Ha csupán fokozatokkal lehetne fogyasztás csökkenést elérni, akkor csináljunk 10 sebességes autót, forog alapjáraton és alig eszik.
Hát szép estét pajtikák
Kykee ne idegesíts ! még mindíg nem kaptad meg ?
amúgy kívülről tetszik. Belülről


aztat nem tudom, mert én meg jogász vagyok

De minden autógyártó divatolna csak, értelmetlen lenne a 6. és ráköltenek egy csomót a gyártásra csak ezért?

Na majd megmondom, ha hatos váltó lesz az újban Amúgy mennyi egy Santa Fe fullosan, kb.?
Volt,azt mondta hogy fínom nagyon
Ez csak 2 szám adat, nagyon sok egyéb dolog van még ami számít egy autó fogyasztásánál.
Egyébként ismered, hogy hogyan néz ki a nyomatékgörbe?
Ha ugyanannál az autónál, azonos körülmények között nézzük, akkor feltehetően nem azonos a fogyasztás. Bár meg kellene nézni, hogy a két fordulat hol helyezkedik el a nyomatékgörbe tükrében.
Mert ha a nagyobb nyomatékhoz tartozó fordulatszámnál kevésbé "erölködik" a motor, tehát kevesebb tüzelőanyag szükséges a működéséhez.

Ja és nem keserítesz el, mert én cukrász vagyok......biztosan.

ui: Egyébként full azonos autónál simán ECM programozás is lehet fogyasztás miatt különbség, akár 5 vagy 6 sebességes az autó. Én is Programoztam sok Hyundai-t át már. Tehát azonos tiípusnál is van ECM különbség, nehogy egy 5 vagy 6 sebességes autó ECM-je között.
És mindezt nekem válaszoltad?
Gino, nem akarlak megsérteni, de ezek tények. Ne mond nekem, hogy a kocsi, amelyik 3600-at pörög ugyanannyit eszik 2600-nál is.