Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kykee, teló nem kelt még el?
Jó reggelt ! gino elaludt ?
és én sem
ne is
Ez sem helyes, de nem mondok semmit....
akkor úgy mondom ahogy van a gyűrű, ott van a kis fém réteg közte. na abból
Gátból?
Tudtommal nem 4 ütemű és nincsenek szelep, tehát gát sincs.
estét

na pár napig nem volt netem :S
képzeld kykee szerdán voltam rutinon xD sikerült azt mondta a vizsgabiztos nagyszerűen ment a gépkezelés 2 hét és forgalom aztán hajrá
motoromnak is meg lett mi a baja leszagattam mind2 gyűrűt meg a gátból is törtem ki szép darabokat
Valóban nem a legmodernebb design, de a tudása az röbb, mint a többieknek. Szerintem ez számít!
köszi , már nekem is másik teccik , ma voltam a http://www.220volt.hu/Mitac+MI... és nem is tetszett már amikor a kezembe nyomták .
Mi van, lókupec?
Néked is!
Estét skacok!
Haliga mindenki

ÚÚÚÚJ nincs. De én pl. árulom az enyémet. 2 GB kártyával IGO Európával.
2007. Júniusi. Semmi baja. Csak más kütyü tetszik.

Ha kő valakinek 60.000 pénzért nosza. Ha nem, akkor meg használja a régiét
Akko eeee
naszadi kukac t-onlány pont hu
Cevacctok Tesókák!
Mennyit ér egy ilyen skacok
No figyelem! A Fórum FARSANG ideje: Február 23. szombat! 16-17 órás kezdéssel! A rendezvény Mr. Hayabusánál lesz a Piroska utcában (1039 Budapest, Piroska u. 2.), az ott alvás megoldható, aki ott akar aludni, az írja a listán a neve mögé. A szállás díja 3000ft/fő, külön fürdő, wc minden szobához. A farsangi móka 3500 Ft/fő. Ebben benne lesz egy vacsi, üdítő, sör, rágcsa, közkívánatra SOMLÓI /mint Hévízen/, és az étterem, konyha és tálalóeszközök bérlése baráti áron... Jelentkezés a Hayabusa Topicban! Bármilyen kérdéssel nyugodtan zargassátok Mr. Hayabusát: 20/323-0189 ...ha tudjuk megoldjuk! Minden Motoros Társunkat szeretettel várjuk, gyermekeket is hozhattok, nekik díjtalan a belépés! BELÉPÉS CSAK JELMEZBEN! /NEM MOTOROS!/
Legyetek üdvözölve DICSŐ LOVAGOK
Pont annyi, amennyiért mi odaadnánk, se több, se kevesebb!
30e a "listaára" a párnak.
Ha adnál egy ímélcímet vagy hasonlót, akkor viszont bartelezhetnénk is akár.
Mind2en jól járunk vele szerintem...

Üdv!
Üdv Dani!
Mennyi lenne a dolog,monnyuk párban?
szevasztok!

van valamim a számotokra, remélem tetszik nektek!
jaj, szegény málhás kutya! há ezt ke csinyáni-ee?