Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerinted ez tudja mi az a dinamikus ip?
Ha a tatai szolgháltató szórja, akkor már perdöntő bizonyíték kissumi ellen..
Ha dinamikusan ossza akkor nem lesz azonos. De nem is kell ezt megtudni, elég a kissumi ip osztásából 1-et lekövetni hogy azt a tatai szolgáltató szórja-e. Ezt minden weboldalon meglehet. Onnan továbbjutni - ahhoz kell tudás, de a tudás hatalom, és vannak hatalmas emberek - csak hogy szépen fogalmazzak..
Meddig tart megújítani egy dinamikus IP-t? Semeddig.....
tutis, hogy megnyugodjunk, annyit tudj már meg, hogy a kettő ip-je azonos-e. Ártatlant csak ne verjek már laposra.....
Ja és az oldanak és a hatóságoknak..Az előző írásom csak színtiszta blöff, bűnös az aki gyilkost kiált?
Sose csináltam ilyet, csakis viccelek
Én ugyan nem.....
Ajaj lehet hogy holnap már költözik vagy azért köszönt el mert már csomagol?
Oks, értem én..
De csakhogy Te is értsd:
A sportmotor.hu oldalt egy bizonyos S. Krisztián üzemelteti, akinek 06-20-as telefonszáma van. (ezt az oldalról nem tudod meg, vajon én honnan tudom?)
Namármost ha akarom, felhívom, és simán elkérem a regisztrációs adatokat rólad és kissumiról is.
Innentől kezdve akár 3 féle módon is el tudok jutni hozzád..Simán az e-mailedet követem le, ip cím meghatározást csinálok, vagy esetleg ha nagyon akarnám, talán még a gépedbe is be tudok köszönni..
Most biztos csóválod a fejed hogy ezt csak a filmekben lehet..Jogellenesnek meg semmi nem jogellenes amit nem tudsz bizonyítani, és kötve hiszem hogy penge lennél hackelésben...
Úgyhogy a stílust máskor meg kell válogatni, mert sose tudni ki van a másik oldalon!
te tetted közzé a wiwen. Innentől kezdve nem jogellenes. Mi van, kezded érezni a súlyát annak amiket írtál?
Jajj..... vétettem magam ellen, mert felraktam a fényképem! Megyek a rendőrségre!
Mitől jogellenes?
Semmilyen visszaélés nem történt vele!
Ha valaki meglát az utcán, az jogellenes?
Javaslom változtass jelszót, a kissuminak meg hogy stilust
Milyen nagy lett a csend hirtelen!
szerinted.
Ha tökös gyerek vagy,vallasz. És akkor szerintem nem a házatok lesz az első klántúra uticélja,március 31.-én.Szerintem.
A story meg átlátszó. Szerintem.
marha gyorsan olvasol, nekem az egész estémet elvette, míg mindent elolvastam
Es nem szeretnem ha meg 1szer közre tenne valaki itt a képeimet!
Az jog ellenes!
Szép jó ejszakat mindenkinek!
esküszöm lemondom a kábeltévét
van itt minden: dráma, vígjáték, komédia, barátok közt, akció, kojak...

pólóügyben: mi van akkor, ha a felirat helyett a gsr klánt kérném, vagy semmit. esetleg mi van akkor, ha az ujjára a suzi logó helyett a gsr klán kerülne?
Kissumi en vagyok az elozzo melo helyemen meg a pokernel de nem itt!
De ha nektek az megnyugvas akkor bocsi a nevrokonom miatt!
/csak egyszer talalkozzak vele/
Vissza olvastam az eddigi irtakat! Én túrázgatni jarok es nem ringezni 3voltam ringen egesz eletembe az en motorom nem oda valo!
De nem szeretem ha a nevemmel jatszadoznak es velem szorakoznak!
Gratula! A kitartás meghozta gyümölcsét!
nem megy senki ha simán elnézést kér..
Mindenesetre nem lennék a helyében ha bekopogtatnak majd hozzá és azt mondják keresük XY-t
ügyi vagyok mi?