Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, még csiszolgatjuk egy kicsit...

Nagyon ott van,grati
ok, bya
na léptem aludni
akkor holnap a megbeszéltek szerint tal majd!
bye
1.kérdés.
Honnan tudod az üzemeltető nevét számát?haverok vagytok vagy hackeltél?nem kötekvés csak kiváncsi vagyok
ehehe még most vasalnál?
sztem már most nem kezdek bele
most kiprobálom még mit lehet avasalható foliával összehozni
csak nincs vasaló
most csinálod vagy holnap?
10 perc alatt dobtam össze
corelban sokkal gyorsabban lehet vele dolgozni
finomitani is könnyebb, még a két indek nyil helyére a suzuki logot benyomom és jó is lesz
Na erről van szó!
Gratula
Lesz egy kis körünk az első joidőben mocival.Nem kell időre menni,mert már tudom a címét is.
Bármikor benézhetünk oda ha gondoljátok.
Maci,tied az első utés,én maradok a jóóól bevált test,fej,test,gyomorszájnál,de a végét még megtoldom egy állcsúccsal

Jó éjt mindenkienk!
jó éjt mindenkinek
na azért volt itt valami közös szarkupacos téma !



Amúgy ha rá katt a nikkre és tulajdonságok már egyből látszik hogy a két nikk közötti regnél semmi perc van. Micsoda véletlen
Szép volt fiúk
Én is mentem, remélem reggel egy szívhezszóló üzenetre ébredem.
Bár én nem is haragszok, nem nekem kell hogy szóljon. Maci és Kykee volt a szenvedő alany..
Nem értem mi szükség van az ilyenekre egy fórumon, ahelyett hogy a motorozással foglalkoznánk...
hahoo alszol

Mert én most készülök

bye all.
Amúgy tényleg elég a sportmotor infó e-mailre írni vagy a fórumba kis segítségért, ha csak annyit mondanak hogy tatai a két regisztráció, azzal nem árulnak el személyiségi jogot, nekünk meg bizonyítékunk van. De kell ez nekünk? Nem egyszerűbb egy sima elnézést Kissumitól és beismerni a próbálkozást?
Szerintem nem tünt volna még el ha nem Ő lenne mind a kettő!Még itt mocskolódna kissumi néven!
yo 8
Joccakát..
Hagyad már komoly ügyekben kilistázzák az összes komentedet ha kell évekre viszamenőlegesen is. és ezek a logok a sportmotor szerveréről is ugyan úgy működnek
na, én már bealudtam, megyek South Parkon elaludni, jóccakát.
IDEJE VALLANI!