Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megtaláltátok a kis ANONYMUS-t?
Mazsi, na áruld el, Te vagy kissumi, csak nem jött be a trükk. HA megköveted macit meg kykee-t, el van intézve minden...
Nincsenek új arcok...... egyiknek sincs!
Olvass vissza kykee, örülni fogsz
egyre több az új arc és a probléma!Mi van már megint?
na jo van ha valami idiota miatt van ez akkor bocsi de nem viszem el senki miatt a balhet mert mar szivtam eleget az ilyen hulyek miatt
Dehogyis fenyegetés.. Csak érdeklődés..
mert igy tanultam meg a gépet kezelni
ezt vegyem fenyegetesnek?
U.S. NAVY
És az Atlanti-Óceánról csetelsz vagy holvannak az ékezeteid
Már csak azt kell eldöntenünk hogy melyik úton laksz..Dadi utca, vagy Csever utca
ki az a kapsi?
Igen az en vagyok!
Cskhogy értsd: Van itt egy Kissumi egyén, aki csúnyán viselkedik. Rátaláltunk mint Rohodi Máriusz, aki ezek szerint Te vagy. Viszont Neked elég furcsa sztorid van hogy hogy kerültél ide, kapísi?
nem biztos hogy regisztralva van Gixer!
MINDEN ESETRE KIPUFOGOT KERES!
Es az egrus meg nem a baratom csak o kesziti a dobokat!
hagyjuk már könyörgöm, ez most már unalmas.
Én is olcsóbban adnám ha bagóért adnának Busát vagy R1-est!
nincs pdam mert az dragabb mint a sima navi es nekem a munkamhoz sima navi is jo es azt meg a cegem biztositja!
Elég erdekes hogy pont engem találtatok meg de miert?
ez is bukta, Gixer75 nincs itt felhasználó...
Várjál, mert valami nem tiszta. Egrus néven van regelve a haverod itt és dobokat árul? Az előbb azt mondtad hogy keres!
PDA val töltesz zenét?
Gixer75
Egrus nemtudom ismeros e ez a nev ö hirdet a neten es pont itt dobokat! mindenfele vasra!
Milyen néven van regelve?
nekem azert nincs mert en csak pokerezek a neten meg zenet toltogetek! Az ismerosom meg Petinek hivjak es komplett kipuff rendszert keres a Hornetjere!