Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Hát igen apu!De kár h csak mondod és nem engeded! Azért múltkor lecsúszott nekem az a kicsi 38%-s! De pszt! Apu meg ne tudja!
Egyébként ez szörnyű,hogy ilyenek rontják a motorosok hírnevét
Itten vagyok,most emeseneltünk,de megyek,sajna aji nélkül

Tavaj is úgy vitt haza a syrus family,most is hasonló lesz a helyzet csak nem ök visznek
Most foglaltattam asztalt ! Szóval a hej le van rendezve!
19:00-tól!Szeretettel várunk mindenkit!
Én valószínű,h 8ra érek csak oda!
Mi hárman mennénk. Ki jön még a drágájával? A fiamat is viszem asztal alá fog
inni benneneteket, masszív alkoholista .
Sziasztok!
Jó étvágyat mindenkienk!



Akinek van szabadideje,az jöjjön el a GSr klán buliba.Évadzáró és nyitó egyben.
Tényleg csak akkor ne gyeretk el ha van más és fontossabb dolog.Jó lenne megint egyben és boldogan látni a csapatot
Szerintem jöhet bárki!De ha hozod a mamit,akkor a szeretőd hagyd otthon!Szerintem!
29.-e este 19:00 !Stex !
Az asztal foglalás miatt jó lenne legkésőbb holnapig a létszámot (megközelitőleg ) megtudni!
Fizetni fizethetsz ! Gondolom ezt mindenki értékelni fogja!
Sziasztok! Eddig csak azt nem találtam meg, hogy hol lesz a buli, ? órakor, feleség, élettárs, szerető, kedves jöhet-e? Mennivel kell beszállni ill. önköltséges, különfizetős, egybefizetős stb?

Nekem tetszik a csavarszett, árat nem tudok! Racionalizus szempontjából Tutisnak igaza van. Ha csak
ezt nézem akkor nekem nem is kellett volna motort vennem . A buliról szeretnék egy pontos infót
a paraméterekkel együtt. Én örülnék, ha jöhetne a kis családom is , de nem tudom, hogy Ti mit
beszéltetek meg. Köszi
bocsi srácok, tutis sajna kimarad
Az szuper!
Pontos létszám még nincs,de aki tutti:
1.:kykee
2.:ricardo
3.:Tybee & Ádám
4.:syrus
5.:
thebear? Abdul? Gino?Badlac?Tutis?Motopityu?Nferi?Abolcskei?fndi?sipiapi?GSRi
ta?......?
Szombat esti létszám alakul ?

Ádám és Én is megyünk


? órától indul a buli ?
Jó reggelt , sziasztok !
Szerintem felesleges ez a csavar szett.. 1 hónapja volt fent amúgy a motorinfón..
X-Bike forgalmazza. 1,5 kiló súly minusz semmit nem jelent, most a karácsonyi dőzsölésben pluszba felszedsz ennyit Ja és ahhoz teljesen szét kell bombáznod a motort..Felesleges vesződség, a pénzből értelmesebb dolgokat tudsz venni a vasra..
JÓÓÓÓ REGGGELT MINDENKINEK!

Nem tudom ki-hogy van vele,de én már full-fulllon vagyok a fincsi kajáktól !Jó lenne már 1 nagyot csapatni!Hiányziiiíííík!

Motopity nekem is kéne olyan szett! Hogyé van?
Kellemes Karit Mindenkinek, sajna csak most vagyok gép előtt..HAzaértem vidékiából
Kykee, holnap várlak
Tényleg, lesz meglepi vagy még várnom kell?
Szép volt
Kellemes Karit mindenkinek!A kiccsalád táncra perdül!

http://www.elfyourself.com/?id...
Ára?
másfél kiló?az komoly
Ára mennyi?Nekem még blockom sincs minek bele csavar?
OPTIKAI TUNING
,, Az angol székhelyű Pro-Bolt cég a Suzuki GSR 600-hoz való csavarkészletekkel bővítette kínálatát.
A kétféle készlet közül az egyszerűbb csak a blokkcsavarokat kiváltóeloxált aluminiumcsavarokat, becsavargatásuk az esztétikaimegjelenésen felűl kb.1-1,5 kg súlycsökkenéssel is jár.
A másik kitt több eloyált alkatrészt tartalmaz, abban benne van az összes, idomokat, tanksapkát és plexit rögzítő csavar egy olajbetöltő nyílás-kupak, egy pár emelőszem és kormányvégsúly. Hétféle
színben: kék, fekete, arany, zöld, piros, ezüst, lila. A csavarkitt rendelhető polirozott rozsdamentes acélból vagy titániumból is. 2008-tól X-Bike motoroshálozatban. PL: BP. XIV. Csömöri 157. 06 1 4056653