Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló !

Pontosan nem tudni,,,de kevés.
Pl. 2007 ben Suzuki Hollós 4 db ot rendelt belölle. ebből az 1 ik. az enyém
Itt is mindenki csak veszi az új mocikat!Nagyon szép,gratula!
úgy látom itt már egy elég jól összeszokott társaság van.
sajnos most kihagyom a szombatot mivel dolgozok, és ha jól sejtem nem két km re van nagyfalu tőlem.
Szezonban sok találkozó van?
Azt tudja vki hogy mennyi készült a fehérből?
Kipufogóban tudtok tippet adni?
Hai !

Hová?
Te is gyere szombaton!
Hó hó,,,,látom lett egy fehér testvérem
Szííyasztok 600 as ok

Kicsit megkésve,de ide érve,,,, Boldog Karácsonyt minden itt lévő barátnak és családjának !
de még ha igazi is a csaj, én már úgyis elástam magamat, átengedem a terepet nektek
ja. a tarka. emlékszel?
Az meg h lehet?
Azt nem hiszem.Miért már csinált hasonlót?
sehogy. Mint ahogy eddig sem
Szerintem ő nem is létezik, csak megint kykee szivat
Te és ha eljön a GSRitácska is?
Hogy fogod csapni a szelet?
Nembaj,majd én!
Na de jó! Legalább megismerjük a Macinét!
Miért csak 99%?
99% hogy megyek az oldlbordámmal
A fehér élőben nagyon cool. Nálam is az első helyen szerepelt sokáig. Gratula a géphez.
Gratula a vashoz!

Nekem rokonaim laknak a környékeden(Hdorog)!Ott is van Gsr-s !
Szombaton ha van kedved lesz 1 buli itt a Nagyfaluban!Szivesen látunk,(aludni lehet nálam!)!
Mivan nagymedve?Szombaton jösz,vagy már a téli álmot durmolod?
használt vagy új? Ha használt akkor keresd Briant, én tőle vettem, a gumis fórumban. Ha újjat akkor www.mynetmoto.com házhoz szállitva okezerrel olcsóbb mint bárhol. Ja, és párban cseréld, a BT túragumi.
Azt már láttam hogy nincs benne a 2008 as választékban. Mennyi készült ebből a színből?
Valami jó gumibeszerzési forrást tudtok? esetleg más márkájú gumit is érdemes rárakni?
Sok helyen olvastam hogy soxor az elsőt is érdemes lecserélni ha más típusú gumi tesznek rá.
a syrus meg 12.000_nél jár, és most kuka neki. Nekem van eladó BT szettem ha kell
Nem lesz 2008-as szin.
A sebesség az óra függvényében: 80 km/óránál 8 km/órát csal. Tehát amikor 80-at mutat az óra, akkor 72-vel mész. Végsebesség szerintem ne érdekeljen, nem hiszem hogy mindig kihasználnád.
A fordulatszám meg had emelkedjen, hamarabb megjön az ereje, úgyis 8000 fölött szeret élni
A hátsó gumi stílus kérdése, nekem 7000 és kuka, Tybee-nek ha jól emlékszem 12.000 és megy még vele...
De,de!
Júliusban vettem, az első motorom. (ha a keeway 125 ccm robogó nem számít)
Igaz nem sokat tudok róla hogy mennyi készült belőle meg ilyenek.
Debrecenbe láttam meg és bele is szerettem. Ott is ezt mondta a srác hogy limitált széria.
De a szalonba azt mondták 2008 as szín lesz.
Vkinek infója van arról hogy ha kisebb lánckereket teszek rá mennyire csökken a végsebesség, ha csökken egyáltalán? Mennyivel emelkedik meg a fordulatszám a gyárihoz képes ugyanolyan sebességeknél?
Gondolkozok rajta mert nem vagyok pehelysúlyú "versenyző". :D
A gyári gumi mennyit bírt ki nektek rajta? 5500 km van benne de a közepe lassan minta nélküli.
köszi előre is

LL
Széééép motor
Csak nem egy GSr limit?
Neked is Boldog Karácsonyt
Kellemes Karácsonyt minden motorsnak!