Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Kicsipénzért jó árut gondos szülőktől!
És a Tied nem eladó?
Miért?Milyen értelemben megfelelőt?Az enyém lehet hogy eladó lesz hamarosan.Még nincs eldöntve
Hali!Busát azt én szeretnék csak meg kell még találnom a megfelelőt!
Igen,igazad van,nem ezekre az utakra való.De én nagyon szeretem,nem vagyok az a száguldozós őrült....amúgy nem olyan nehéz ám megtartani.Igaz,jó kondiban vagyok ,elbirom.De ha a garázsból kell kiszednem,néha megakadok egy kis lejtőn.Na akkor nehéz,neki kell feküdni izomból hogy kitoljam
Itt nem az idő a lényeg hanem a képesség. A GSR is sok lenne Neki, de azt még talán tudná uralni. De egy hayabusát? Meg sem tudná tartani hogy ne dőljön el..
Szép amúgy a busa, de nem a magyar utakra való, alig van hely ahol ki lehet használni az erejét..
Talán ilyen időben még nem motorozna.
Aztán holnap olvasnánk a halálhírét.. Inkább ne.
Lora!Vegyél busát,az tuti hogy nem kicsi!
Hogy nem tudod megjegyezni,h a VÁLASZ ERRE-t használd!
Szia!

Én is csak csatlakozni tudok tutishoz!A vas ezsméletlen szép,kezes(tényleg csukló függő!)!
Nekem is első mocc,és nemokozott gondot!Hiddel jó választás!
És nem utolsó szempont,h a legjobb társaságba csöppensz!
Hát jó lenne 40-et megkapni érte, de 39.000-ért is odaadom egybe
Természetesen 40!
Mi pénz?
A GSR -ről csak jót lehet elmondani ( de tudod minden cigány .... )








Étvágy !
Nem kell valakinek hideg étkezési utalvány? Az összes nagyobb boltban beváltják.
40.000 lenne feleslegbe
Szia Lora!

A saját nyelvemen: A motor kibaszott jó!
Virágnyelven: GSR egy megbízható motor, kezdők is el tudnak bánni vele de haladók sem unják meg. Minden a csuklódon múlik. Olvass el pár tesztet vagy népítéletet..
A magasságod ne zavarjon, én 185 vagyok és simán jól áll a motor
Bátorságnak bátorság, de ha van önuralmad és van egy kis tehetséged is hozzá, kezes bárány lesz a motorból..De lehet üvöltő vadállat is, én ezt szeretem benne
Itt csak ajánlani fogják a motort, főleg ha felteszel magadról pár csini fotót (na jó ez csak vicc)
Cimbim párja is most vett egy GSR-t, ő is kezdő a téren, de szépen elboldogul a vassal.
Sziasztok!
Lora vagyok. Véleményeteket kérném.
Jónak látszó ajánlatot kaptam egy GSR 600-as motorra. Nem ismerem igazán ezt a típust, kíváncsi lennék a véleményetekre. Mennyire megbízható műszakilag, kényelmes-e, könnyen kezelhető-e stb.
Első motorom lenne, 2 hónapos a jogsim. Nagy bátorság?:-) Nem vagyok eszetlen tini, talán benőtt a fejem és kordában tudom tartani. Viszont 178 cm magas vagyok. Ez miatt néhány motor kicsi nekem. Ez szerintetek esztétikailag megfelelne?
A héten kapok kis pénzt a munkáltatómtól, csak az a baj hogy hideg étkezési utalványban.. Pénzzé teszem és lehet el tudunk beszélgetni a kormányról..
De majd meglátjuk...
Szép napot mindenkinek
Jó reggelt mindenki!
Garázs!
Jobb reggelt.....
15 perc jégvakarás.
belefáradtm a magyarázkodásba. Ilyen vagyok. Ha nem tetszik ( bekaphatjátok ikon)
csak az eszmei értékét kell megfizetni,az pedig 27ezer