Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem kéne!De te honnan veszed?
Csak mert én a Kykeetől gondoltam,mert ő már tesztelte a "vonalat" nem is 1x! És nekem Ő biztositék!
Ebben viszont igazad van!
Azzal nem is jártál 2 keréken
Neked amúgy is hiányzik pár tesssó....az az 1 már nem osztott
Sziasztok!

Amilyen sz@r volt a tegnap olyan jó volt amai nap! Igaz gurulni nem tudtam az lett volna a pont az i-re! De szép idő volt,és lovagónyi is el tudtam menni!
Fery!

Mennyiért árulod a Waltermotós rendszámtartót?
Imádok váltani ésnem tönkre tenni,hisz minden nap szeretnék motorzni!De ha megnézed a Nosztoris videót,a hagngjából itélve is jó a váltás,pedig keréken van!Csukott szemmel hallgatva azt hinnéd,csak elszáguldozom melletted...kétkeréken
A Swiftben 70ezer van és a váltó hibátlan!
Tutis!
Köszönet!Akkor részemről megbeszéltük és a megegyezés tárgyilagossá vált!
szerintem ne magadba keresdd a hibát föleg te aki a kilométer gyilkos királya vagy nem hiszem,hogy a váltásoddal lenne a probléma
Csak annyira amennyire szükséges!A hitemet és a becsületemet nem reckírozom egy ilyen miatt!Én kitartok a vélemyényem mellett,de nem csapok át köcsögbe és nem akarok senkit sem lehúzni!
Béke veled cicabogár!Nem érint,röhögjenek,majd lesz valahogy!Én nem érzem magam bénának váltás terén!Hidd el hogy van bennem annyi hogy bevállalnám ha tudom,hogy egyértelmüen én vagyok a gyökér!
Emberek vagyunk aki dolgozik az hibázhat is!
Még nem adtam el..
keményen tesvér
Köszi,de nem,megoldom egyedűl!Nem akarok egy ilyenből senkit sem megkárosítani és a bizonyíthatósága is egynlő a nullával! Ennyi és megint beszoptam!
Megvárom a szakértő véleményét!
nyugi cseppem, neked szorítok, nem a Nívónak. De te is mondod, hogy hiányzik egy csavar a váltóból, az meg a szervíz faszsága. Csak a szerelővel beszéltem, nem hirdettem feliratokon, béke
Akkor miért nem döglött meg már 10.000 km alatt,ha nem tudok váltani!Sőt eddig csak ennek a motornak volt ilyen problémája!Még a 25éves Honda XL endúromnak sem volt váltóproblémája!örülök,hogy nevetség témáját képviselem álltalad a Blackmotorsnál!Ne nézz már ennyire hülyének!
deal :) Nekem vannak ötleteim, de még kb 3 hónap, amíg a jelenlegi cégeket "rendbe tesszük". Aztán belevágok, és kelleni fog egy ilyen ember... meglátjuk.
ez a csavar meg nem gyári hiba, hanem nívós, rajtuk kell leverned.Segítsek?
Tutis!
A képen a hegerekhez közelebbi scoportkerék
azért kíváncsi lennék mit mond a gyári szakértő.
Ja persze!Később sem fogok tudni!Főleg csavar nélkül!
na, ha jól fizető ilyet tudsz szólj
csoportketeke=csoportkereke
nem a motor egészére, hanem egyes elemekre vonatkozik. Amúgy ezek is azt mondták, hogy nem tudsz váltani