Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kinnt az U.S.A-ban 620 HUF!

Ez jóóóóó.... láttad az argó c. filmet?
Azt hiszem ez a gép, amit mondasz nem tudja a live wiew funkciót, azt pedig szeretném, ha tudná...
Az új Kawasaki 250 Nindzsa tetszik nagyon!
Arra vagyok kíváncsi mennyi lesz!
Vegyetek S5600-at, az az igazi profik
gépe, (megmonta it Józsi, Pisti, Feri, Fari, Fruzsina) azoké, akik tudják, hogy nem a váz
számít, hanem hogy hogyan „rajzol” az objektív, mert az szar vázon is rajzol
rendesen, szóval a vázzal nem kell törődni nagyon. Ha meg annyira tré, hogy jól
alulexponál, akkor is megvesszük, mert mi profik tudjuk, hogy mit kell csinálni ilyenkor.
Annyira profik vagyunk, hogy akkor sem esnénk kétségbe, ha össze-vissza exponálna, mert mi
profik vagyunk, és megtanulnánk ezt a helyzetet is profi módon lekezelni. Nem is kell
nekünk olyan gép, amelyiket úgy raktak össze, hogy rendesen működik, mert abban nincs
semmi kíhívás, azzal a hülye is tud hibátlanul exponálni. Mi meg nem hülyék vagyunk, hanem
profik. Nem is kell nekünk más gép
mint az alulexpós S5600, mert azt nekünk gyártotta a
Fuji, nekünk, akikről tudták, hogy nem ijjedünk meg egy kis alulexpótól, sőt tudták, hogy
ezzel csak mi profik fogunk tudni rendeset lőni. Annyira viszont nem vagyunk profik, hogy
összekaparjunk egy „drága” masinára pénzt, mert annyira profik nem vagyunk,
mi, akik csak fényképezni akarunk, profik vagyunk azért, de nem annyira, csak profik, de
azok nagyon. Hülyék viszont nem, mert azt kikérjük magunknak, mert mi profik vagyunk.
Én idén motort vettem, úgyhogy a fényképezőgép egyenlőre csak álom marad...
De sebaj, sokkal nagyobb kihívás, hogy ezekkel a gépekkel készítsünk jó fotókat, ...
Sztm ez is jó ebben az árkategóriában!
http://www.digitcam.hu/termeke...
Láttam már valahol neten 350 bruttóért is...
Én megelégednék egy szerény Canon EOS 350D-vel is!
De szívem szerint egyszer motorcsere felé hajlok máskor pedig fényképező csere iránt!
Hát ez az egy oka van annak, hogy még nem vettem meg...
De ha lejjebb jön az ára, akkor talán... nagyon fáj rá a fogam...tudom, menjek fogorvoshoz...
Az az egy nagyon drága gép!
http://www.digitcam.hu/termeke...
Háááát, én kicsit idősebb vagyok, de mikor anyám megtudta, hogy vettem egy 600-as motort, nem volt nagyon boldog...
A Szüleim sem szeretnék hogy nagyobbra váltsak!
Aha... Nicon D 300-ról mi a véleményed?
Fényképezőre gyüjtők!
Jobbra szebbre és nagyszerűbbre ami még szebb és jobb és nagyszerűbb képet csinál mint a mostani!
No... miért?
Még nem tom. Nagyon messzire nem, mert annyi időm nincs...
Most is azon vagyok csak nem akarják elvinni!
De lehet hogy szünetelni fog egy kicsit a motorozás!
Lecserélted a mocit? Úgy emlékszem gondolkodtál rajta.
Te merre mész motorozni?
Én is hetek óta azzal hitegetem az aszonyt, hogy most hétvégén elteszem a kutyust télire de titokban remélem jó idő lessz és akkor nem csak a mosóig gurulok vele hanemm illaberek
Ohh motorozni azért nem!
Majd csak kimegyek Tigerrel a Hungaroringhez!
Motorozni akarsz, vagy fotózni? Esetleg mindkettőt?
Remélem,hogy nem!
Fog esni, vagy nem fog esni holnap?
Mennék egy kisháztömb körülit már nagyon...
Szia!