Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a terv, nahgyot buknék a GSR-en, na meg azt azért fenntartani is több picivel. Milyen meló fizet 1500 EUR-t Malagán? Megyek hát..
Na mindenkinek válaszoltam,megyek is,majd talán hoonap!Üdv és jó éjtet nektek!
Maci várj még vele!
Vegyük meg együtt majd egy két év múlva!Addig lejjebb megy az ára ,kiforja magát az első széria hibái és addig felnősz a motorzáshooo a kanyarokhooo és az elötted guruló márkatársadhoo
Morci vagy Ati?

Szombat?
Amúgy meg középszar volt a napom,de köszönöm a kérdésedet
Syrus,hogy mi folyik Gyöngyösön?meg az egész elqrt böszme országban,ami már nem is ország hanem hitelvidék?
Szar az egész és még szarabb lesz, több munkával mégtöbb kiadással ,kevesebb bérért és mégkevesebb motorozással!
Vagy megdöglesz,vagy elmenekülsz,de ami a tiéd azt elveszik,így vagy úgy és akkor amikor akarják!Nekik van rá idejük és pénzük!
...vagy Doba estleg Sümeg,de ezt én nem várom meg,megyek és Malagán lehet melózni, normális kispolgárként tudsz élni és akár egésznap nyugodtan motorzni!A Tél ott 15-20 fok!1500€ alapfizu!
Ki jön?
Halogén Maci!
Nem tudom,a héten valamikor,majd felhínak mikor már itt van!
Hogy vagy?
Hehe,pedig így van!
Hogyhogy, nem pedig irogatok,csak most kevesebb volt az időm ilyesmire!
Nem érek rá úgy,mint Te!
mondjuk nem magamtól vettem két GSR-t.....
mert te túlképzett lennél!
ilyen gyakran csereberélni ? tavaly 2 gsr , jövőre b.king ? ! miért is nem lettem inkább a rend őre én is ?
Sziasztok.
Nos, ültem ma a B-Kingen. Asszem az lesz a következő motorom............. Csak az ára, az a 3,2 milla, na az most amit nem tudnék kicsengetni.....de gyönyörű a vas.
te barom nem látod hogy nem ez a legalkalmasabb hely hogy a szaraidat áruld
Tégy a gyűlölet ellen,te rohadék!
Eladó Shox Bőrruha és Lazer bukósisak!
Bőrruha S és a bukó is S. Ár: Ruha 80,000 Bukó pedig 65,000
Ruha full protektoros! Bukóhoz a dom a gyári sima plexit is mert fényvisszaverős van rajta és kivehető mosható a belseje!
Tel: 30/6802519
E-mail: luczas.attila@kabelsat.hu
Remélem nektek azért jó napotok volt!?
Sziasztok!

Battameg x10000000000! Ilyen szar napot!Reggel 6kor kelés,utána indula "melóba" és a szokásos másfél óra helyett 4órás autótúra!
Mé nem tudnak 5cm-es havat letakaritani?Sehol1 kotró a sózóról +nem is beszélve!Mi van ebben a kib... országban!
Kykee, mi van a motorral? Mikor jön a szemléző?
He he,,,,mecciröl jött ember azt mond mit akar

És pajtika,,,hogy-hogy nem mászkálsz az oldalakon?
Le sem feküdtem
Jó reggelt ! Felébredtél ?
jÓ NAPOT mindenkinek!