Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÉN mérges polgár voltam akkor....
Náluk, ő ellenük.
El tudom képzelni, hogyan zajlik a "feldolgozás". (Te figyu má ez itt panaszkodott.... ja, tudom, hagyd nem érdekes...stb.)

Ahhoz meg nem volt kedvem, hogy bemenjek a a Teve u.-ba, mert oda bemegyek és elmondom, hogy mi a problémám. Ha oda is szólnak a másik rendőrségre, simán tagadják, hogy járt ott valaki ilyen ügyen.
Sziasztok!Az esti témához szólnék hozzá.Ha nem lenne gyerekem,én sem dolgoznék itthon.Férjem Franciaországban dolgozik és én is szivesen mennék akár oda is.
ilyenkor a tudatos polgár panaszt tesz
Nekem van egy pár Metzeler Racetech 3, K2-es. Egyenlőre elég.
Én is tudtam/éreztem, hogy szabálytalan. Elmondtam, hogy mit akarok, ők is elmondták, hogy nem és utána nem foglalkoztak velem tovább. Én meg ott álltam értetlenül....
ez szabálytalan, nem küldhet el.

Gino, nekes nem kell gumi? Vagy neked, syrus? A tiéd már jóval 1 mm alatt van
Már bocs, de én 2 rendőrségen is bent voltam. Legalább valami papírt adjanak, hogy bejelentettem - mondtam.
Nem adtak, fel sem vették az adatokat, semmit. azt mondták csak akkor foglalkoznak rendszámmal, ha mind a kettő eltűnt (ellopták).
Ez sajnos tapasztalat.
Én sem örültem, mikor ezekkel szembesültem.
de, ha bejelenti legalább benne lesz a gépben. Nem fogják az évszázad bűncselekményeként kezelni, de megéri bejelenteni, sok kényelmetlenségtől óv meg.
első rendszám?örülj hogy nem hat rád a trafi .amúgy gondolom be kell jelenteni és igényelni másikat
A rendőrség nem foglalkozik 1 db rendszám eltűnésével! Tudom, tapasztalat!
elméletileg van még, ha kell ennyiért.
használtban 35 a pár.
drága vót ?
a profilja hegyesebb, így jobban kanyarodik, és még hidegen is biztosabb érzetet ad mint a BT.
hogyan reagál jobban ?
nos, felkerült a Pirelli Supercorsa gumi a motorra, 5500-ért rakták fel a Blackmotorsnál, kerékkivétellel, centírozással
Úgyhogy, van egy eladó BT 14 szettem 4000km-t futott, defektes nem volt 25.000 a pár.

Amúgy az új gumival még így hidegben is jobban reagált a motorom.......
mekem is kiment egy ismerősöm Angliába , tele lett a tőke / Tőke Gyulánák hivják egyébbként , az iwiw-en megtalálni az ismrőseim között , ott is tükrőzödik a képekről hogy hogyan is élnek / egymaga simán eltartja a családját , nem is akár hogyan !
Igaz, a tankolás a jellemző, mivel nem nagy bűncselekmény hogy annyira nyomozzanak utána..Így sokszor el lehet játszani...
jellemzően tankolnak vele, és nem fizetnek. Vagy az autópályán mennek vele. De volt már olyan, hogy rabláokhoz használtak lopott rendszámot.
Jaja, Macinak igaza van, nem érdemes várni, mert ha lelopták akkor fel is fogják használni.
Jelentsd be mindenképpen a rendőrségen, azonnal. Ha lelopták, és felhasználják valamihez, akár csak egy lelépéses tankoláshoz is akkor járhatsz a jardra ezerrel.
reggelt...

Várj kb. 1 hetet, hátha valaki megtalálja és beviszi egy rendőrségre. Onnan úgyis kiértesítenek, hogy van náluk valamid.
Ha mégsem, akkor....
Szépen bebattyogsz egy ocsmányirodába és kitőltesz egy járműigazgatási papírt. Azon 1 db rendszám utánrendelés (elvesztése miatt). Vigyél magaddal kb. egy 8ezrest...

Aztán pár héten belül átveheted az "új" rendszámod.
HI. Gáz van. Estére ,,eltűnt,, az első rendszám a kocsimról vagy leesett. De ezt nem hinném.
Kerepes-Mátyásföld-Csömöri út-Késmárk u.- Erzsébet k.né- Vezér út útvonalon.
Na ilyenkor mi a faxt kell csinálni. Tiszta öröm karácsony előtt.

Belpolitikába belemehetünk . Egyet ne higyjetek, h ez a nyakig szar csak a jelenlegi kormány miatt
van. Minden oldalról hülyének vagyunk nézve. A haver nyáron készül családostól Ausztráliába.
Mindenét elfogja itthon adni. Angliában dolgozó 30 körüli ismerőseim szakmával a kezükben nagyon jól élnek és még megtakarításuk is van, .