Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

FRISSITÉSSEL NEM JÖN KI!Az csak eepromban van!FUll flash
Már egy csomószor elrontottuk.
Annyi hogy 5 percig nem lehet utána próbálkozni vagy mi a bánat.

Szoftverfrissítés megoldaná a baját?
Vagy egy új szoft rátolása?
...én meg alkalmatlan vagyok!
Szevasz stoppie!
Megtudom oldani a problémádat 20 perc alatt,csak messze laksz!Ezt kellene áthidalni!
JA és ne próbálkozz vele 5nél többszőr egymás után,mert akkor újra kell flash-elni!Küldd le,vagy hozdd le!
Szia kykee !
Én is kérdeznék párat.
Van a családba egy 8600 Luna.
És a billentyűzárnál (ami jelenesetben széttolánál van) be lehet állítani hogy kérje a biztonsági kódot.
Be is lett állítva hogy ne kerüljön illetéktelek kezekbe a telefon. Csakhogy sikeresen el lett felejtve a kód, így a gazdája se tudja hogy mi a kód.

Így jelen pillanatban szinte használhatatlanná vált a telefon. Csak hívást lehet vele fogadni ...

Mi a megoldás?
Próbáltam telefonos boltba utánakérdezni de nem tudtak semmit mondani.
A Nokia boltba van valami 500"000 Ft-os gép, azzal meg tudnák csinálni, de csak fél év múlva kezdik el használni
Légy oly szíves segíts megoldani eme nagy próblémát. Mert elég drága telefon volt a lecseréléshez ...

Előre is köszönöm: stoppie
Nem bólintott rá!Tehát így el sem riasztottuk!VISZTONT FALKA VEZÉR KELL
Akkor legyél te Ati!
Maci!Majdnem, az ezerrel csajozás az nálam normál!Nálad lehet hogy így van,hogy ezerrel kell csajoznod, hogy valamit elérj! Munka van és akkor meg ti nem vagytok itt mikor én ráérnék!
A hidegre meg most is szarok,nem Te vagyok!
Hállóóóóó!üdv Ironed!
Mi a baj a Nokival?Mi ott ilyen lehúztelek vannak?
Gino!
Miért jönnél zavarba?Nem randira hívunk! Fogalmazási hiba?Ez nem kijelentés,hanem véleménygyűjtés,mert lehet más is,mint példáúl a MAci!
De ha nem akarod, akkor lesz a Maci!Neki van fegyvere azért és mert ő már a második motorját nyúzza!
kicsit nagyon nem értem a tűzrakót, na de mindegy. Vigyázz a lovon, pónira ülj, arról nem esel nagyot
Miért kell engesztelni?
Nem bántotta őt senki,sőt......!
Szép napot all!

Mára má nincse meló! Nemsokára m1ek lovgónyi!
nem röhög ! gino-t engesztel !
szegény gino-t elriasztottátok ezzel a főnökösdivel...
ja: Sentinel 1100 motorriasztó Pageres távirányítóval
Szia Motopityu!

http://www.riasztos.hu/motor.h...

Ez a legtutibb riasztó, bármit csinálnak a motorral, 800 méteren belül nálad is jelez! Nekem bevállt!
Hi, GSR rájderek!
Tudom, hogy nincs szavazati jogom, de pártoló tag vagyok
Gino for President!
na aluggyatok má, most kezdődik a buli hé...
uhm..hát..akkor ennyi..majd figyelem...THX
jól tudod, csak mostanában ritkán van netközelben, mert csajozik ezerrel, meg hideg is van
Sziasztok, bocsi ha jól tudom Kykee foglalkozik mobilokkal? Kykee, kérdezhetek? (beszart a nokia6230 és jó lenne tudni 1-2 dolgot mielőtt itt a környéken lehúznak vele) Ha nem gond...Üdv. Ha eltévedten sorry...
tarka, ha az asszony ilyet mondana neked nagyon leadná a színvonalat.
sipiapi, ha gonolod keresek neki helyet a garázsomban. Csak én a 14. kerben lakok.