Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Az enyémet meglátta tavaj nyáron egy nő és megsimogatta az erőforrását a kutyulimnak!HA mesélték volna nem hittem volna el!Ott mondta a férjének,hogy ugye milyen szép!Hát igen a GSR ereje az nem csak a blokkban rejlik,hanem az összhagulatában is! Szép ,legszebb,GSR
Tanult embernek nincs párja

JA, HALI KYKEE !
Sztem legalábbis pikánsabb, ha mongyuk piros, sárga vagy ződ a vas. Nekem a szürke meg a kék nem jön be. Max ha szemtelenül occsón kínálják
Véleményed nálam megfontolásra kerülend,ráébredtünk,hogy neked determikus a vezérszerep betöltése és bizonyos fokig idegpályás szuggeszciókat eredményezett,minek következménye egy diszharmónikus lelki állapot!Így akkor a lehetsége alternatívákat felvázolva a MACI jöhet szóba mint rangidős!
ALOHA Boss Gino!
Szerbusz Kykeeeeeee!
Egészségetekre,wwááááááááááááááááááááá
Nocsak, nocsak
nikk srác gyúrt már, vazze!
Há mingyá levágok ezért egy fülest oszt nyikk lesz nem nikk.
Tybee, jöhetsz az enyémet is tisztítani!
Nem baj, a ződ se rossz szín... Egéségetekre
Meg szerencse, hogy nem mindenkinek ugyanaz az egy dolog teccik. Jó unalmas lenne a világ
ÓÓÓÓÓÓÓ Ginoval ne foglalkozz,,,kissé átfútta a viharos szél a fejét Ződeket beszél
Akkor , egészségünkre !

Többiek ?
Én egy egyre népszerűbb manus vagyok itt a topikban. Vagy mégse?
Vagyis a 3. mondatod.....
Kössz, akkó igyunk eggyütt Veletek is. Ennek a szokásnak már igyekeztünk hagyományt teremteni!
Az utolsó 2 mondatok OK, de a második mondatod...... Ki vagy te? Nem is ismerlek!
Én is...Én is.....!
Haliga,,,,de nem rossz GSR-ben fehér taliga !
Bontok 1 sört az egészségedre
minden szavad igaz !

látod amit én is látok