Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mármit a sérüléseddel mi van?
Hát akkor motorozz, bammeg!
Kezem, mi van vele? Semmi baj vele. Minek kéne?
Itt szar az idő:Süt a nap, 20 fok van,kimondott motoros idő!Kezed hogy van?
Mindent időben tudsz meg róla,ahogy hozzáfejlődsz!
Tegnap lenyomtam a papkeszi egyenesben 1.5km hosszan 1 laza egykerót!Van videó is róla!
Szasz Kykee brúder!

Semmi extra, felhős hűvös idő van errefelé..... semi töbet nemtok eemondani!
Neked is!
Mé", talán tudtad hogyan viselkedik jóóóval nagyobb ellenféllel szemben, mégha hátulról is támadod?
Mizu Gino?
Nekem is?
Szia!

Nem teljesen szekvencionális a váltója a GSR-nek, az kicsit más!
Én direkt, állandó kapcsolatúnak nevezném.
Amúgy valóban, kellő gyakorlat után nem szükséges felfelé váltáskor kuplungolnod, de ehhez már ismerni kell a motort. Jól kell tudni a gázelvételek mértékét és idejét!
Én azért inkább azt javaslom, hogy szerintem kuplungolj felfelé váltáskor. Egyrészt szokjad még a motort, másrészt a bejáratás ideje alatt a motor alkatrészeinek is szokni kell egymást....

Még csak nem is sejted, hogy mennyi újat tartogat neked ez a motor!
Még azoknak is, akik már régóta használják!
Csak lefele kell kuplungolni és mikor beteszed 1esbe!A visszaváltásokat gázfröccsel csináld!Bármi kérdésed van,tőlünk kérdezz!
Nekem már 42k van benne és "semmi" baja!
Hát így kora reggel, kávé előtt kissé erős kérés.
De szerintem olyan mint a tied csak 2007 kiadású K7 es.
Tegnap benn voltam a kereskedőnél. Kérdezz - felelek játékot játszottunk.
egyszer csak mellékesen megjegyzi: minek kuplungolok felfelé! Nem mondta senki,hogy szekvencionális (vagy micsoda) a váltó felfelé?!
Mondom a kereskedőnek,hogy ki a fene mondta volna!
Erre egy nagy
Tehát van újjjjjj! a nap alatt
Gartula még egyszer!
Kipróbálhatom?
Szííya mindenki.

Eljutottam oda, hogy feltegyek a fehér pacimról 2 db képet. Szép, újjjj, még lassú
De ényém!
Sziasztok! Remelem, mindenki jol van! En igen, 660 km mogottem, mar csak 55 elottem...Meglepoen jol birtam
Vigipapáról van valami híretek? Hogy van? Remélem már a felépülés útján jár!
Hali!

Nekem 6000 szervíz után csinálta addig nem, surlódó idegesítő hangja volt, de kicsit "megvasaltam" a féket és elmult Azóta semmilyen gondom nem volt
ugyan mááá! Neeem is.

Amúgy, hogy tetszett a limitál fényezésű gép?

Egyébként meg JÓ reggelt mindenkinek !
jó morgent !
Látom nincs nagy mocorgás
Na akkó joccccccakát mindenkinek!
Na te is olyan vagy mint az időjárás!
Azé örülök,h személyesen is megismerhettelek!
Kedves Motoros Társaim!
Arra gondoltunk jó néhányan,innen a Sport Motor Fórumról,hogy kéne tartanunk egy szezonzáró bulit,amin sok-sok Sport Motor Topic Tag részt venne!........Hiszen nap-mint -nap írunk egymásnak,levelezünk....stb...ISMERJÜK EGYMÁST!
Mulassunk együtt,és közösen zárjuk le az idei szezont!/volt benne jó is,rossz is,szomorú is,és tragikus is....sajnos......de az élet megy tovább,és mi irogatunk minden nap,mert sok jó barát van fenn a fórumon!
Kérésem az,hogy közösen találjunk egy olyan helyszínt,ami mindenkinek megközelíthető az ország bármely pontjáról,és akár szállás lehetőség is rejlen benne,ha 2 napos bulit sikerül összehoznuk!
várom az ötleteket,tanácsokat,és a hozzászólásokat,hogy ki-mit gondol?
A buli időpontját közösen tervezzük meg,hogy mikor-kinek megfelelő,és a többség szavazata lesz a döntő -íratkozzatok fe a Jó Barátok Fórumon! SPORTMOTOR!
Szevasztok!
Tavasszal vettem a gépet és nekem is fura surlódó hang jött előröl, egyből vittem a márkaszervízbe..
Megnézték, semmi rendellenes dolgot nem találtak.. ez ilyen! Annyira nem nyugtatott meg mondjuk!
Azóta 2800km van benne, ugyanúgy lehet hallani azt a hangot, de semmi problémám nem volt vele.. csak kicsit bosszantja az embert, hogy más gsr-nek meg nincs ilyen hangja.. asszondják.
Amúgy pöpec a gép, első nagy gépem.. jó választás volt!
Köszi.. de még idegesít. Azt hiszem kicsi Therwolint bedugok a kerék és a sárvédő közé
ÁÁÁ meg gondoltammm...

Bogarakkal amiket a hétvégén össze szedtem ollan szép lett.
Nekem nincs csapágyhang!..mert nincs lent az elje