Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...nem hagytalak ki mert fel sem voltál itt iratkozva!
De ott meg már ott vagy,így nem vagy kihagyva!
Szevasz SipiApi,

Semmifele csapagyhang nincs ott, a sarvedo erositi fel a gumi es az aszfalt keltette gordulesi zajokat.
Figyeld meg kulonbozo utfeluleteken - pl. erdesebb feluletu uton sokkal hangosabb amit hallasz.

Udv
Na akkor mikor csereberélünk?
Engem + mé hagytá le?Bár én csak a jóbarik-nál íratkoztam fel!
6. syrus6!
Simán cserélnék veled
Névsor a tervezett buli résztvevőitől: -íratkozzatok fel!
Jelentkezők:
1-Mr.Hayabusa+Mr.-né
2)Milka+Milkáné (mert mi nem hiányozhatunk)
3.)Maistear+Maistearné (ha mankóval is de menek :) )
4. the Bear
5. kykee+Monyika
Suzuki Hollós. A megbízható partner
Azért zörög, mert dobozból rakják őket össze, néha nem túl precízen.
Az nem csapágyhang mindannyiunknak van.
Szia!

Mondtam, hogy gurluj át hozzám meghallgatom!
De nem jöttél!
Szeva !
GRATULA A KUTYULIHOZ!

Ha gondolod szivesen elcserélem veled!
Szííyó mindenkinek

Ez naon szép motor. Nékem is ez lett.
Ma rengeteget mentem. Hát picit híztam, sokan megnézték.
És gyönyörűen muzsikál. DE ! Zörög a műszerfalam. És ez a csapágyhang,,, kikészít. Holnap viszem a szerelőkhöz.
nincs mit. Aztán ha meglesz gyere velünk mocizni, és itt is várunk.
Most már mindent értek.

köszönöm!
ez a limitált fényezésű:
értem. Szar a jelölés, de: GSR600- K7 modell, ABS nélkül.
GSR600A -ABS-el.
GSR600S-limitált széria, egyedi fényezéssel. SA ennek az ABS verziója.
A további jelentkezéseket a Jó Barátok Topic-ban várjuk!
Kedves Motoros Társaim!
Arra gondoltunk jó néhányan,innen a Sport Motor Fórumról,hogy kéne tartanunk egy szezonzáró bulit,amin sok-sok Sport Motor Topic Tag részt venne!........Hiszen nap-mint -nap írunk egymásnak,levelezünk....stb...ISMERJÜK EGYMÁST!
Mulassunk együtt,és közösen zárjuk le az idei szezont!/volt benne jó is,rossz is,szomorú is,és tragikus is....sajnos......de az élet megy tovább,és mi irogatunk minden nap,mert sok jó barát van fenn a fórumon!
Kérésem az,hogy közösen találjunk egy olyan helyszínt,ami mindenkinek megközelíthető az ország bármely pontjáról,és akár szállás lehetőség is rejlen benne,ha 2 napos bulit sikerül összehoznuk!
várom az ötleteket,tanácsokat,és a hozzászólásokat,hogy ki-mit gondol?
A buli időpontját közösen tervezzük meg,hogy mikor-kinek megfelelő,és a többség szavazata lesz a döntő
Névsor a tervezett buli résztvevőitől: -íratkozzatok fel!
Jelentkezők:
1-Mr.Hayabusa+Mr.-né
2)Milka+Milkáné (mert mi nem hiányozhatunk)
3.)Maistear+Maistearné (ha mankóval is de menek :) )
4. the Bear
Értem! http://www.suzuki-motor.hu/ azért kérdeztem mert itt négy féle jelölés hez négy féle ár van feltüntetve.
kérnék mindenkit,hogy a további jelentkezés a jó barátok topicban folytatódjon az egyszerűség miatt,hogy nekünk is könnyebb legyen!Köccke! ...csak egy jhülye szakács vagyok!
nem teljesen értem a kérdést. A K6 2006-os modell, a K7 2007-es. A színek mások a motorokon, a k7 elektironikája és a hátsó lánckerék módosításra került, amúgy ugyanaz.
Ha k7-et veszel az jobban tartja az árát. Ha erre vonatkozott a betűjelölésed.
Az összes GSR GSR600A.
Mr.Hayabusa
Kedves Motoros Társaim!
Arra gondoltunk jó néhányan,innen a Sport Motor Fórumról,hogy kéne tartanunk egy szezonzáró bulit,amin sok-sok Sport Motor Topic Tag részt venne!........Hiszen nap-mint -nap írunk egymásnak,levelezünk....stb...ISMERJÜK EGYMÁST!
Mulassunk együtt,és közösen zárjuk le az idei szezont!/volt benne jó is,rossz is,szomorú is,és tragikus is....sajnos......de az élet megy tovább,és mi irogatunk minden nap,mert sok jó barát van fenn a fórumon!
Kérésem az,hogy közösen találjunk egy olyan helyszínt,ami mindenkinek megközelíthető az ország bármely pontjáról,és akár szállás lehetőség is rejlen benne,ha 2 napos bulit sikerül összehoznuk!
várom az ötleteket,tanácsokat,és a hozzászólásokat,hogy ki-mit gondol?
A buli időpontját közösen tervezzük meg,hogy mikor-kinek megfelelő,és a többség szavazata lesz a döntő
Névsor a tervezett buli résztvevőitől: -íratkozzatok fel!
Jelentkezők:
1-Mr.Hayabusa+Mr.-né
2)Milka+Milkáné (mert mi nem hiányozhatunk)
3.) Thebear
Sziasztok!

Arra gondoltam veszek egy gsr 600 ast.Mert nagyon tetszik meg erős is meg minden,első motorom lenne. Pontosan mi a különbség a gsr600 és a gsr600ak7 között azon a 100 ezren kívül?
Mr.Hayabusa
Kedves Motoros Társaim!
Arra gondoltunk jó néhányan,innen a Sport Motor Fórumról,hogy kéne tartanunk egy szezonzáró bulit,amin sok-sok Sport Motor Topic Tag részt venne!........Hiszen nap-mint -nap írunk egymásnak,levelezünk....stb...ISMERJÜK EGYMÁST!
Mulassunk együtt,és közösen zárjuk le az idei szezont!/volt benne jó is,rossz is,szomorú is,és tragikus is....sajnos......de az élet megy tovább,és mi irogatunk minden nap,mert sok jó barát van fenn a fórumon!
Kérésem az,hogy közösen találjunk egy olyan helyszínt,ami mindenkinek megközelíthető az ország bármely pontjáról,és akár szállás lehetőség is rejlen benne,ha 2 napos bulit sikerül összehoznuk!
várom az ötleteket,tanácsokat,és a hozzászólásokat,hogy ki-mit gondol?
A buli időpontját közösen tervezzük meg,hogy mikor-kinek megfelelő,és a többség szavazata lesz a döntő
Névsor a tervezett buli résztvevőitől: -íratkozzatok fel!
Jelentkezők:
1-Mr.Hayabusa+Mr.-né
2)Milka+Milkáné (mert mi nem hiányozhatunk)
Kedves Motoros Társaim!
Arra gondoltunk jó néhányan,innen a Sport Motor Fórumról,hogy kéne tartanunk egy szezonzáró bulit,amin sok-sok Sport Motor Topic Tag részt venne!........Hiszen nap-mint -nap írunk egymásnak,levelezünk....stb...ISMERJÜK EGYMÁST!
Mulassunk együtt,és közösen zárjuk le az idei szezont!/volt benne jó is,rossz is,szomorú is,és tragikus is....sajnos......de az élet megy tovább,és mi irogatunk minden nap,mert sok jó barát van fenn a fórumon!
Kérésem az,hogy közösen találjunk egy olyan helyszínt,ami mindenkinek megközelíthető az ország bármely pontjáról,és akár szállás lehetőség is rejlen benne,ha 2 napos bulit sikerül összehoznuk!
várom az ötleteket,tanácsokat,és a hozzászólásokat,hogy ki-mit gondol?
A buli időpontját közösen tervezzük meg,hogy mikor-kinek megfelelő,és a többség szavazata lesz a döntő
Névsor a tervezett buli résztvevőitől: -íratkozzatok fel!
Jelentkezők:
1-Mr.Hayabusa+Mr.-né
jaja