Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gino, akkor neked adom, jó lesz pótnak Ez egyébként vadiúj, zacskózott, úgy látszik, nem került fel.
Köszi, amúgy megvagyok, de sok az intéznivaló. Hétfőn megyek be a közlekedésrendészetre beszélni a vizsgálóval, hogy hogy áll az ügy, meg mi lesz a motorral. Majd nyilván ki kell vonatni a forgalomból. Persze nem az én dolgom lenne, hanem az örökösöké, de hát... Kérdés, mennyit számolnak majd fel a tárolásért?!
Amúgy műszaki dolgokban most nincs szükség segítségre, köszi, mert a számítógépet egy barátom kezelésbe vette, más ilyesmi meg nem nagyon van. Persze azért szívesen látlak, de erre már októbernél előbb nem kerül sor, ahogy elnézem, mert jövő csütörtök hajnalban indulok...
Szép jó estét mindenkinek!
Szia Zsuzsi!

Hogy vagyol?
Majd valamikor már összehozzuk, hogy elmegyek és segítek elpakolni műszaki dolgokat....

Amúgy az a kis lámpa a jobb hátsó indexe a GSR-nek. Ha jól tudom, törött is.
Azért vett másikat Gyuszkó.
Jó estét mindenkinek!

Találtam itt egy L-alakú lámpát, fogalmam sincs, mire való, talán index? Egy kis narancssárga égő van benne, és az van ráírva, hogy tokaidenso. Ha kell valakinek, odaadom. Persze lehet, hogy valami filléres vacak, akkor kidobom... Csak mondjátok meg, mi ez, és mit csináljak vele
Jó estét !
és így lassan eltűnik kedvenc topicom........
elsüllyed az érdektelenségben. Béke poraidra......
hy. Motorral mizu?
jó reggelt!
Jó reggelt !
Yo reggelt!
de Almádi nekem messze van
hová menjek érte, és mikor? Gondolom a méret a GSR-é.
Metzelerék és fél éve,de nem mindegy?
ki gyártotta és mikor?
10.000? Igen.
Szép,új,eladó,és de!10froncsi a párja!Érdekel?
Ó, értem. Akkor megnézem a szervizes papír.

Köszi
Szia!

Régebben karburátoros motoroknál kellett ugynevezett szinkronizálást csinálni, hogy egyenlő vákuum szívja mindegyik karburátort.

Mivel ez injektoros, így a folytószelepek eltérő állásából (elállítódás, kopás) lehet más-más vákuum a szívócsövekben. Tulajdonképen ezt kéne ellenőrizni ill. ha kell beállítani.
Elméletileg 12e -nél ellenőrizni kéne.

Na most, ennél az SDTV rendszernél nem tudom, hogy szükség van-e erre, van nem. Elképzelhető, hogy igen, de akkor a karbantartási könyvében szerepelne az elvégezendő műveletek listájában.
Hi mindenki,

Mi az a szinkronteszt? Nekem egy szerelő mondta, hogy elvileg azt meg kell csinálni x km után a GSR-en (meg gondolom más motorokon is) kötelező szerviz keretén belül, csak a szerelők le szokják sz*rni.
Mennyi igaz ebből? Csináltak már valakinek a motorján ilyet?
Jó reggelt!
Jó reggelt!
Voltam jobban is de az sokba került.

Ginonak:
kimostam hogy vagyol tezsvírem?