Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép napot+széles utat mindenkinek!
Hello Bluesky!

Én nem tudok,nem is m1ek!
ADATLAP KITÖLTÉSE!
Sziasztok!
Tudtok valamit a pilisi motoros találkáról? mentek? írjatok! köszi!
HJC FG 14
Zajos ez is
Na, megyek alunni. Jóccakát
ZF-9.Kényelmes,csak nagy a szélzaj. Alul a nyaknál süvít befelé.Ha behúzom a nyakam a vállamhoz,akkor oké,csak úgy kényelmetlen motorozni.Ennek a KBC-nek meg dupla párna volt a nyakán,jól rásimult,ahogy felpróbáltam.Belül is vastagabb volt a szivacs. Neked mi a fejfedő?
milyen HJC-d van?
Most készülök aludni.
de köszi az infót. Te hogy nem alszol?
de az abaj, hogy azok nem merevek. Ocxstarom van, de ha baj lenne szerintem menne a bokám benne.
A Superzone-ban is van Forma Arrow Dry csizma,39900-ért. www.superzone.hu
AGV védte már a fejem, a HJC meg maradna pótsisaknak
de a csizma fontosabb lenne
csak a kocsi ne szart volna be. Vazz.
Üdv én csizmát akarok venni, az Alpinstar le van értékelve 90-ről 60-ra a Pardinál.
Amúgy mivela kocsim beszart mocival megyek még szarni is
A sisakot is néztem, de nincs péz.-.....az AGV Ti-tech is 170-ről 100-110. lenne.
Na,mi a pálya,Bear! Merre mociztál mostanába?Én ma bementem a Duna Plazaba,mebnéztem a KBC sisakokat.Nagyon kellemes meglepetés ért.Extra kényelem,sehol nem látott grafikák.A HJC-mnél jobb minőségű. Árak:30-60ezer. Az olcsóbb üvegszál,a drágább kompozit. Üdv!
hol a klán? Ébresztőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő
Sziasztok!
Szia Hayabusa!
Köszönöm nektek(neked). De én mért piszkáljalak az én gondjaimmal,nektek is van bőven.
Szia Zsuzsi!
Ez szerintem természetes dolog volt.A Gyuszkó is segített mikor nekem szükségem volt rá.
Neked jó utat,és amikor tudsz jelentkezz.
Puszika nektek.Vigyázzatok magatokra.
Köszi, nagyon aranyos vagy, jól esik!
Jó éjt és kellemes hétvégét mindenkinek!
HALI !
O K .
RENDBEN !
/ Most értem még csak HAZA /
Zsuzsi!
Szia!
Fel a fejjel,lassan kimászunk belőle....de csak lassan!
Szinte mindenki küzd itt a barátaink közül....Van aki elmondja,van aki titkolja.......
Sajnos igaz a mottó,hogy manapság nehéz talponmaradni!
Azért írtam Neked,hogy jelezzem,hogy nem felejtettünk el!
Kérem Tisztelt Hölgyem,hogy Tessen JELENTKEZNI!
Kriszti!
EZ RÁD IS vonatkozik!
Ha van olyan gond amit meg tudunk oldani,akkó keressetek minket bizalommal!
Pucca Nektek!
Pápá!
Tibi!

9-re megyek akkor hozzátok,ahogy megbeszéltük!
Köszönöm kérdésed, a körülményekhez képest jól vagyok. Készülök a Caminóra... Két hét múlva már ott fogok gyalogolni
Ma kaptam meg a múlt havi bankszámla-kivonatot, és most ismét köszönöm, akik támogattak, bár sajnos nem mindig tudom összekötni a hivatalos és a nick-neveket. Krisztinek külön köszönöm, az ő helyzetében ez igazán nagyvonalú gesztus volt.
Szerdán voltunk Salgótarjánban, megtaláltuk Gyuszkó szüleit, úgy néz ki, a ház dolgát is sikerül rendezni. Ha még melót is találnék, mikor visszatérek az útról, akkor talán még csődöt se kell jelentenem
az jóóóóó. Nekem a trafó kb mint 2,5 gydoboz. Akkkor nagyon korrekt az ára.
morgen
Jó Reggelt !
Sziasztok!
Gondoltam nagyon hiányzom ezért beköszöntem megyek is alunni mert reggel korán kelés.
Szóval Szép álmokat! vagy Jó reggelt és napos időt, balesetmentes km. hegyeket és sok kanyart.
Bixenon.Van extra kicsi trafója is,kábé mint egy gyufásdoboz.